Wpis z mikrobloga

Jeszcze 2 takich groźnych bandytów jak Ty i mają 500+ dla bombelka no i 100zł dla Vateusza zostanie. Policjant jest dumny bo w statystyce złapał przestępcę kto wie może dostanie premie bez jakiegokolwiek trudu. Nasza policja ma niestety dwie twarze, Ci którzy tak jak teraz na mrozie bronią granicy ich szanuje, oraz drogowe pachołki szukające jak wydrzeć pieniądze od obywateli.
@SzalonyAndrzej cóż,mnie nagrywanie, telefony itd nie kosztuja nic, mam dzika satysfakcje gdy widze niebieskie światla na parkingu nocą, szkoda tylko że rzadko w kraju bywam
@tank_driver a gdzie w duzym miescie zachodniej polski masz teraz śnieg? Dwa dni w roku?
@greq333 jak wyżej plus jeden cep to pal licho, ja to mam CO DZIEŃ i nie jednego a kilkunastu najmarniej od 21 do 1 nocą z przerwami
@patryk-4 u mnie w miescie jest tor i co z tego skoro down musi zapłacic za wjazd, obstawiam ze nawet nie wiedza gdzie to jest, jesli ktos czuje sie niepewnie i chce szkolic poslizg to prosze bardzo 400 zika i moze pilowac przez 5h z instruktorem