Wpis z mikrobloga

@Nemo24: może działa mu za słabo? ja brałem pregabalinę 300mg dziennie i nadal musiałem benzo brać w bardziej stresujących sytuacjach bo za słaba była.

@turok2016: inne benzo? może bromazepam - na mnie wyjątkowo mało sedatywnie działał.

buspiron na stałe może odrzucić, to jest niemulące raczej i typowo przeciwlękowe (nie wiem jaka skuteczność, nie brałem)

propranolol (nie wiem czy są interakcje i nie chce mi się sprawdzać) też nieco daje zazwyczaj
@Nemo24: jak łyknę 375 mg naraz to działa antylękowo, tylko wtedy trochę jak po alko...
@10129: inne benzo, tylko właśnie które? bromazepan, diazepan a może klonazepam? Jest istotna różnica między nimi czy należy przetestować na sobie?
propranolol znalazłem u siebie, psychiatra mi kiedyś przepisał więc po testuje jakie będą teraz efekty.
@turok2016: różnice będą tylko to mocno od osoby zależy. To co jedynych usypia może kogoś innego lekko aktywizować, mnie np. bromazepam lekko pobudzał, nie chciało mi się wcale spać i po 3 tabsach 6mg, to słabsze od alpry. Lorazepam też mnie nie usypiał a on ogólnie powinien być sedatywny bardziej z tego co kojarzę niż alpra

diazepam bym odpuścił, to ma małe dawki w PL i nie jest zbyt silne w