Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Dotarła moja #wykopaka to robię #pokapake
Moją Mikołajową była @Ziarenkokawy prawdziwa niepodrabiana Kawiara, której zrobiłam psikusa pisząc, że nie lubię kawy xD dla mnie kawa zawsze była gorzka, śmierdząca i taka ziemista. Mirabelka spytała mnie czy może mi dorzucić coś na odczarowanie tego poglądu i dostałam małą kolekcję owocowych kawek do spróbowania.
Ze #smieci ( #pdk ( )) dostałam prześliczną starą książkę o polskich ziołach (chyba widzę dobrą referencje na kolejny tatuaż), cudną różową chyba cukiernicę kryształową i pysznie wyglądającą dynię od pani babci Mikołajowej, przerobioną przez moją Mirabelke i jej tatę oraz syrop z owoców kawy () będzie testowane! W miseczce jeszcze zimowe kolorki muliny, coś z tego wymyślę i wleci na tag olzigla (ʘʘ) kolejne do mojej kolekcji trafiają Nanaki, podobno trochę jak catan brzmi, zagramy w sylwestra. Paczka nie byłaby paczką bez słodyczy, dziękuję bardzo () Podziwiam, że tyle ciastek chciało ci się dekorować xD bałwanek uroczy, a tego pojedynczego michauka biauka ukradł mi niebieski jako podatek od odpakowania paczki xD
Fajna to była wykopaka, a Mirabela jeszcze fajniejsza, dzięki raz jeszcze!
voliereen - Dotarła moja #wykopaka to robię #pokapake 
Moją Mikołajową była @Ziarenko...

źródło: comment_1640023175Fopp36pFLqZ3vo1qaiaeZ9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz