Wpis z mikrobloga

Od początku rządów PiS inflacja tak #!$%@?, że godność polaczka nie jest już warta 500 złotych a ledwie 30 groszy.


@Majk_: jedyny neuropejczyk który jest wart swojego avataru z J.E. Leszkiem Balcerowiczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majk_: Ale z czego ten debil się cieszy? Bo ja tego nie rozumiem. Rozumiałbym gdyby ceny kształtowały się na tym poziomie z przyczyn naturalnych, no ale one się kształtowały przez działania rządu, akcyzy, wysoką marżę (przypomnę dzisiaj baryłka jest tańsza niż za rządów PO).
Więc oni tylko pokazują że ich elektorat to zwykli debile, którym zabierzesz lizaka, a gdy zaczną płakać i go oddasz ale już napoczętego to zaczną Ciebie po
@Majk_: no przecież ja dzisiaj na #rmf słuchałem ogłoszenia, że obniżki cen paliw to zasługa działań rządu i obniżki akcyzy. Ale nie mówili tego prowadzący. Normalnie między reklamami taki przerywnik XD
@Majk_: no fajnie ale przeciez ostatnio wyciekly fake konta twitterowe i to typowy bot z farmy to nie jest zaden content. Nawet w zasranym podkarpaciu ludzie sie zaczynaja drapac po dupach i powoli spostrzegac ze cos nie halo xD
@Majk_: No jest kurde powód do świętowania. Premier w swojej mądrości i łaskawości obniżył cenę do poziomu sprzed 2 miesięcy. I tyle samo też tej cenie zajmie powrót do poziomu powyżej 6 zł/l.