Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski #rozowypasek #pytaniedorozowychpaskow - na podstawie czego wybrać kolczyki dziewczynie tak żeby wiedzieć że jej się spodobają? Myślę o #walentynki za 2 miesiące ale chciałem już zrobić research. Nie wiem na co zwracać uwagę. Nosi aktualnie praktycznie cały czas coś wygląda jak mała złota paprotka, tak mała że ciężko ją porównać do opuszka palca, ale powiedzmy że rozmiar jak 1/2 najmniejszego. Ogólnie twierdzi że dużo bardziej lubi srebro, ale w sumie nic nie ma, dlatego chciałbym jej coś ogarnąć. Macie jakieś porady?

Myślałem o czymś bardzo delikatnym jak taki kwiatek, ale nie wiem bo to czarna magia trochę (ʘʘ)
Pobierz XkemotX - Pytanie do #rozowepaski #rozowypasek #pytaniedorozowychpaskow - na podstawi...
źródło: comment_1640012071VMCkIAVnxeu8LYjzJ7PWRn.jpg
  • 23
Możesz pójść w srebro z cyrkoniami, albo samo srebro. Ten kwiatek ze zdjecia bardzo delikatny i uniwersalny, taka powinna być biżuteria. Często my same, jako różowe, mamy problem z wyborem, bo jest tak duży wybór na rynku, więc się nie martw. Powodzenia!
@XkemotX: Kolczyki wybierasz na podstawie tego, że oglądacie coś na telewizorze albo w internecie, typiara ma kolczyki, a ty mówisz "o, ale fajne kolczyki, nie?", po czym uzyskujesz odpowiedź. Ewentualnie kup coś popularnego, klasyk.
@x06cdfx9 Absolutnie nie w jej gust, jeden że nosi małe i skromne, właściwie wszystko, dwa że krótkie włosy, trzy że nie lubi złota, cztery że nie, nie wiem co noszą dziewczyny na mieście, jakoś nie patrzę ludziom na uszy xD

Tak czy siak dzięki za odpowiedź
@XkemotX: Panie, tak naprawdę wywalone w to czy to jest prawdziwe srebro czy tylko stal szlachetna posrebrzana czy pozłacana. Teraz są na tyle fajne te kolczyki np. Elixa czy inne, że taka młoda laska nawet nie będzie na to zwracać uwagi, a z samym materiałem pozłacającym/posrebrzającym nic się nie będzie działo latami. Ma się ładnie świecić i być widać kolczyk na uchu. Kto to będzie sprawdzał czy to jest próba 925