Wpis z mikrobloga

#auto #kia #leasing
Bądź mną. Zamów samochód z salonu. Kia Ceed SW. Auto przyjeżdża w terminie. Dzwonią do mnie, Auto przyjechało lecz jest problem. Przyjechał Hatchback xD. W umowie i zleceniu jest zaznaczone, że wersja Kombi. Sprawa w toku. Szukają winnego i myślą co mi zaoferować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście nie próbują mi sprzedać tego auta, bo wiedzą, że potrzebuję dużego bagażnika. Plusujących zawołam jak sprawa się potoczy.
  • 75
@Verbatino: niezła bajka xd opchneli komuś jego auto i zupełnym przypadkiem w jego terminie przyjechał samochód w identycznej konfiguracji wyposażenia, silnika i koloru, tylko w innym nadwoziu xdd? Nawet gdyby opchneli komuś jego auto, to wystarczy powiedzieć że przesunęła się data produkcji, każdy to w obecnej sytuacji łyknie.
@MiloO94 Kurdę.. Przypal odwalili i to gruby. Ja nie wiem jak można tak to skaszanic.

Co do proceeda to jest twardszy od Ceesa plus do tego ten wydech jest głośniejszy i na ogół różowe paski nje są tym zachwycone.

No teraz szukać auta to współczuję bo na stokach nie ma prawie nic sensownego. Jedyne co to niby teraz jest lifting więc może mogliby wpaść na jakiś genialny pomysł i cie przesunac w
@MiloO94: Kia robi to kolejny raz. W poprzedniej pracy zamowilem 10 Optim w sedanie, tydzien przed odbiorem okazalo sie ze owszem dotarly, ale kombi :) kary umowne srogie, miesiac oczekiwiania kosztowal ich jedno auto za free dla nas. Zaczeli dzwonic po europie i znalezli, dostalem 2 sztuki w wersji GT :) oczywiscie byl to blad pomiedzy dealerem->importerem-> fabryką.
@MiloO94: Znam podobą historię. Gdy odbierałem swoje auto, przedstawiciel bardzo skrupulatnie sprawdzał w mojej obecności całe wyposażenie. Podś#!$%@?ąc się, że jakiś czas temu przyszła Audi A5 czteroosobowa, a miała być 5cio. Klient zorientował się już po odbiorze, jeździł nim 3 miesiące, aż nie przyszła taka sama 5 osobowa. Opowiadał, że mieli przez to trochę zamieszania...
@MiloO94: Ja niestety musiałem odpuścić bo RRSO na poziomie 7.20% jest aktualnie dla mnie nie do zaakceptowania w sytuacji w której Mazda ma RRSO 3.45% - zakup na osobę prywatną
niezła bajka xd opchneli komuś jego auto i zupełnym przypadkiem w jego terminie przyjechał samochód w identycznej konfiguracji wyposażenia, silnika i koloru, tylko w innym nadwoziu xdd? Nawet gdyby opchneli komuś jego auto, to wystarczy powiedzieć że przesunęła się data produkcji, każdy to w obecnej sytuacji łyknie.


@mirkomusk: Właśnie mirek nie jest w stanie tego zweryfikować czy wyprodukowano auto o identycznej konfiguracji z wyjątkiem typu nadwozia. Nie jest w stanie też