Wpis z mikrobloga

@RussianBoi2: daleko mi od bycia szurem, czy innej śmiesznej grupki która tu jest jakoś określana. Mówisz bym nie mieszał tu polityki a piszesz o Tusku jako przykładzie? coś Ci się składnia w logice nie zgadza :))
@wuju84: Donald Tusk jako naczelny szur zwołał w czasie epidemii ludzi na protesty, ludzi starszych z chorobami współistniejącymi. Takim zachowaniem neguje pandemie i doprowadzi do tego, przed czym TVN straszy od 2 lat.
@RussianBoi2: Do protestu nawoływało dziesiątki innych celebrytów, ale argumentacja "bo tusk" jest dość typowa dla pewnej grupy społecznej.. Dalej nie mówisz o polityce? On zwołał ludzi starszych? Przecież to elektorat pisu, uważasz że poszli za głosem tuska? Może Ci ludzie uwierzyli w słowa premiera tego kraju, że wirus nie jest groźny i że jest w odwrocie?
@RussianBoi2: myślę że to Ty widzisz w nim lidera tego ruchu, głównym inicjatorem jest sam TVN, co jest raczej logiczne. Porównanie do Lempart też takie średniawe, chyba że coś mnie ominęło i nie wiem o jakichś abstrakcyjnych postulatach
@wuju84: To niech się broni ale niech przy okazji nie naraża dziesiątek tysięcy ludzi na zachorowanie. Od 2 lat ta stacja straszy epidemią, namawia do segregacji za pomocą kodów QR i co? Nagle jak przychodzi jej likwidacja to namawia do łamania wszelkich reguł, o które tak walczyła. Poprotestujcie sobie w internecie czy w inny bezpieczny sposób.
@wuju84: Nie chodzi o to, co powiedział Mateusz Morawiecki więc nie mieszaj w to polityki. Chodzi tu o to, czego domaga się stacja TVN od dawna czyli o segregacji, lockdownach i zakazu wychodzenia z domu w tym również zgromadzeń. Jest wysoce nieetyczne postępować tak by narażać ludzi na zarażenie się okropieńśtwami wariantu omikron.