Wpis z mikrobloga

Czy też widzicie w kasach samoobsługowych ludzi, którzy specjalnie czekają, żeby zeskanować SWÓJ paragon przy wyjściu ze sklepu? Czy oni myślą, że jak nie zeskakując swojego paragonu a wyszli by za kimś kto zeskanował swój to Lidl będzie ich ścigał? Czy tu chodzi o test inteligencji jak układanie butelek na ladzie automatycznej?
#lidl #biedronka #zakupy #przemyslenia
Van_Zavi - Czy też widzicie w kasach samoobsługowych ludzi, którzy specjalnie czekają...

źródło: comment_1639989666Y4dq8jn75LRZAX1BWz62EI.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tam jest przycisk do kliknięcia "chcę fakturę" i do czasu przyłożenia karty i zapłacenia można to cofnąć i zmienić na fakturę,


@SpalaczBenzyny: w auchan nie można :)
  • Odpowiedz
@yeloneck: To moze miec tez drugie dno. Gro ludzi nie zabiera paragonu, przez co moglby robic sie syf przy kasach w postaci wielometrowych papierowych zwitkow. Wystarczylo wprowadzic skanowanie kodu kreskowego paragonu, by tego problemu sie wystrzec. Nie bez powodu kilka metrow za taka bramka znajduje sie kosz na smieci.
  • Odpowiedz
Gro ludzi nie zabiera paragonu, przez co moglby robic sie syf przy kasach w postaci wielometrowych papierowych zwitkow.


@Staryan0na: a nie można dać na koniec zakupów, po zapłaceniu "Czy wydrukować paragon?"
  • Odpowiedz
@Templar: to ładnie. Mieszkam w Australii i tu po prostu kupujesz i wychodzisz. Czasem nawet musiałem wrócić, bo czegoś zapomniałem, to z siatką pełna zakupów bralem jedna rzecz i nikt nic nie sprawdzał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z drugiej strony tutaj ludzie są bardzo uczciwi, więc pewnie dlatego.
  • Odpowiedz
@yeloneck: 5 osób napisze, że Lidle i Kaufy robią ten cyrk z bramkami we wszystkich krajach, to i tak przyjdzie kolejny robak, co stwierdzi, że to tylko na p0lakuf, bo to przecież złodzieje

  • Odpowiedz