Wpis z mikrobloga

@JustKebab I nadchodzi kolejny rok gdzie pewnie nikt nie wyda tytułów o które ludzie regularnie pytają ¯_(ツ)_/¯

Edit: No ok, wyjdzie Tsubasa i Sailor Moon, ale to bardziej pójście w sentyment. Zresztą nie kojarzę by o Tsubasę jakoś dużo ludzi pytało. Niemniej fajnie, że jakaś sportówka wyjdzie
@nosacz_ninja: Zależy jakie tytuły, ale mogę cię uspokoić - raczej żadnej sportówki oprócz ewentualnie Slam Dunka nie będzie xD

Z tym Sailor Moonem to też będą niezłe jaja - najpewniej jeszcze większe niż z Akirą.

Ten Tsubasa to też niezła fanaberia właścicieli JPFu. Pewnie na początek przyciągnie ludzi nostalgią, a potem będzie zjazd sprzedaży.
@JustKebab Na sportówki nie liczę.

Bardziej Hunter x Hunter żałuję. Bardzo kojarzy mi się z Naruto. Obstawiam, że jakby manga była skończona to by jpf prędzej czy później wydało, bo to taki tytuł w ich stylu (shonen na kilkadziesiąt tomów), ewentualnie Studio (skoro wydali Shaman King) lub ostatecznie waneko (jeśli by uznali, że BHA im się dostatecznie dobrze sprzedaje)
@nosacz_ninja: @JustKebab: Mnie akurat nowość od hanami nie zawodzi, chętnie przeczytam, ale no fakt to, że hunter x hunter nie ma w polskim wydaniu to jakaś kpina xD. A co do Slam Dunka to bym nie liczył, czy to waneko czy inne studia w komentarzach na pytanie o nie wiecznie sie zarzekają, że nie zamierzają wydawać sportówek. Jak dobrze pamiętam to nawet jpf chwile przed ogłoszeniem tsubasy też nie był
@micrat9898 Nie mówię, że jestem zawiedziony. Przyznaję, że tego tytułu nie znam. Biorąc pod uwagę jakie mangi dobiera Hanami może to być bardzo dobry tytuł.
Pierwszy tom Tsubasy pewnie ładnie zejdzie czy pierwsze kilka z rozpędu, na całość też może nie być wielkiego popytu. Pod wpisem na FB pamiętam, że zdania były podzielone. Yaoistki czy jacyś inni skupieni typowo na jednym gatunku nie kupią pewnie.

W Slam dunk bym wierzył jedynie u
@nosacz_ninja: @micrat9898: Z takich trochę starszych mang to w sumie nie zostało wiele, które bym chciał: Vagabond, Slam Dunk, może Gantz, Miecz Nieśmiertelnego (chyba można się spodziewać prędzej czy później) i coś więcej w sumie ciężko bym miał sobie przypomnieć.

Większość tytułów które bym chciał to jednak takie, które niedawno się skończyły/skończą albo dopiero co się pojawiły.