Wpis z mikrobloga

@Dymass: Byś czytał moje wpisy to byś doskonale wiedział że tak nie uważam. Każdy kto mnie zna wie że nie jestem tępym naganiaczem moonowcem. Z pewnością nie będzie takich wielkich rajdów kończących się jebolną korektą co kilka lat.
@CzulyTomasz: proszę się nie czepiać pojedynczych słów, niech będzie "znajdowaliśmy" w czasie przeszłym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sxldsxxl: ja tak samo, wolę sobie darować dzwignie i trading. generalnie w normalnych rynkach akcji short tez jest duzo bardziej niebezpieczny - mozna zyskac maksymalnie 100% wkładu (beż zadnych dzwigni), a #!$%@?ć nieskończenie wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Opposition_Fuhrer: Można to jakoś wyłączyć, ale ja często piszę na wypoku, gdy siedzę na kiblu i sram. Wtedy przydaje się taki pomocnik, bo działam zwykle jedną ręką i wychodzi bełkot z pisania na szybko. Swoją drogą tak powstają legendarne wysrywy na mirko.
@Opposition_Fuhrer: Są różne systemy, ale nie znam za bardzo różnic. Całe życie używałem Androida. z 6 lat temu jedynie raz przetestowałem z ciekawości windows phone, ale to były jeszcze te stare, zbutwiałe wersje. Nie podobał mi się, teraz jest pewnie nieco inny.