Wpis z mikrobloga

mirki mam problem. Ktoś kradnie moje filmy z yt ok wrzuca na swój kanał tylko ucina informacje i zmienia nazwę na angielską przez co ma większą oglądalność ode mnie. Co mogę w takiej sytuacji zrobić?? Zgłosić prawa czy coś?? Głównie zależy mi na tym aby usunąć filmy gdyż jakiś koleś jeszcze na nich zarabia. K...a no ja wkładam dużo pracy, siedzę w każdej wolnej chcieli a jakiś pacjent tak od co pobiera mój film i, zyskuje sporą ocenę i jeszcze na tym zarabia.

#youtube #yt #prawaautorskie #prawa #autorskie # kradzieżfilmu
  • 26
  • Odpowiedz
@mattcabb: tak, teraz koleś dodał kolejny mój film. W tym przypadku mamy 8000 wyświetleń.

Tylko YouTube chce : Imię i nazwisko właściciela praw autorskich (nazwa użytkownika YouTube lub pełna nazwa) ale po co im to?
  • Odpowiedz
@mattcabb: Dobra napiszę do typa że jeśli nie usunie to nasz partner zgłosi to do serwisu YT przez co straci kanał. Jeśli jest gimbusem to sunie filmy a jeśli nie to zgłaszam prawa i tyle. Napisze później co i jak. Dzięki za pomoc i za poświęcony czas.
  • Odpowiedz
@mattcabb: dowiedziałem się ze ten koleś ma 17 lat i ma kanał z minecraftem (okolo 1500 widzów), nie wiem po co zakladada kolejny kanał i wykorzystuje akurat moje filmy. Nadal się nie odezwał.
  • Odpowiedz