Wpis z mikrobloga

Doczekałem się i otrzymałem swoją pierwszą #wykopaka od @mentalista92
Tak więc oto moje #pokapake

Pierwsz raz biorę udział w zabawie i zostałem sparowany z mireczkiem z drugiego końca Polski :D
A co znalazło się w mojej paczce?
- Kapodaster na gryf gitary (w opisie zawarłem, że mam zamiar wrócić do gry na gitarze no i cyk, teraz nie ma wyboru :D)
- Kostki do gry w kolorach klubu mireczka: Sokół Ostróda
- antyczna płyta DVD z lekcjami gry na gitarze - ej no, aż tak to sobie tego nie muszę przypominać :D ale dziękuję za #trololo
- włoska kawa - jestem wielkim kawoszem, a o tym akurat nie wspomniałem w opisie :D natomiast napisałem, że lubię wszytko co Włoskie
- Bardzo ładny kalendarz ze zdjęciami okolic nadawcy - gdyż zarówno ja jak i on jesteśmy lokalnymi patriotami i chciał przekazać kawałek swojej okolicy na daleki Śląsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Dostęp online do podstasctu kryminalnego "Pod czarną ziemią" rozgrywającego się na moich terenach
- no i piłeczka dla mojego psiaka Karmela. Fotkę musiałem robić szybko gdyż zaraz po tym piłka wyglądała gorzej niż Wardęga po Fame MMA :P także następnym razem proszę o zabawkę level ultra hard :D
- no i sporo słodyczy

Bardzo dziękuję, w przyszłym roku na pewno wezmę udział.. no chyba, że mój odbiorca nie będzie zadowolony z paczki i zapadnę się pod ziemię ze wstydu, no ale może nie będzie tak źle :D Dowiem się jutro, bo paczka ode mnie już do niego leci.
Elessar - Doczekałem się i otrzymałem swoją pierwszą #wykopaka od @mentalista92
Tak ...

źródło: comment_1639927587Tqc2XasfRufqSwL56Qq77n.jpg

Pobierz
  • 2