Wpis z mikrobloga

I jak co roku zapraszam wszystkich do rozpakowania NAJLEPSZEJ wykopaki (σ ͜ʖσ)

Nadawczynią mojej tegorocznej paczki jest @Karcia_Krakow, która perfekcyjnie skompletowała paczuszkę. Najbardziej cieszę się z winyla Wild Hunt Live od zespołu Percival, który poszerzy moją (coraz to większą!) bibliotekę płyt. Oczywiście winyl już przesłuchany ( ͡° ͜ʖ ͡°). Reszta paczki też bardzo mi się podoba - zegar z Avengersów wisi już na ścianie w kuchni (akurat był już wolny gwóźdź!) a za puzzle z Najważniejszym Polakiem w Historii wezmę się z dziewczyną w któryś wolny weekend. Bezbłędnie trafiono również w mój gust, jeśli chodzi o słodycze. Szanuję też za świetny (ręcznie napisany!) list.
Widzę również, że mój profil został odpowiednio dobrze przeszukany, bo w paczki znalazły się pryncypałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reasumując, jestem w 110% zadowolony z otrzymanej paczuszki, wielkie dzięki dla @Karcia_Krakow za tak świetny prezent. Na podziękowania i gratulacje zasługuje też cały zespół @wykoPAKA, który kolejny rok z rzędu perfekcyjnie przygotował całą zabawę.

Nie pozostało już nic innego, jak czekać na przyszłoroczną edycję Wykopaki!

Poprzednie paczki:
[Wykopaka 2020](https://www.wykop.pl/wpis/54083277/dzizas-jaka-slabizna-gdzie-moje-pryncypalki-ʖ-a-t/)
Wykopaka 2019
Wykopaka 2018

#wykopaka #pokapake #wykopoczta #chwalesie
konradoryginalny - I jak co roku zapraszam wszystkich do rozpakowania NAJLEPSZEJ wyko...

źródło: comment_1639915008n1T5Ea3a0lTtiSaFO54xO2.jpg

Pobierz
  • 6