Wpis z mikrobloga

Dzień 331/332
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Lego ma to do siebie, że czasami wpadnie na pomysł serii, która przez długi czas generuje im kupę siana np:
Castle 1978-2016 (281 zestawów)
Pirates 1989 - 2015 (84 zestawy)
Space 1978 - 2015 (324 zestawów)
Technic 1977 - 2022 (458)
zzy Creator Expert (110)

Ale czasami też trafiają się straszne wtopy np: Galidor.

Moim zdaniem taką samą wtopą jest seria Vidiyo, której przedstawiciela możemy dzisiaj oglądać.
Zaprojektowano podobno od razu zestawy na 3 serie. Pierwsza sprzedawała się słabo, więc dość szybko wydano serię 2 i ta sprzedawała się jeszcze gorzej. Jest do tego stopnia źle, że te zestawy trafiają na przeceny z ~90 zł na 17 zł i mniej (i to jeszcze przed oficjalnym wycofaniem ich ze sprzedaży).
Przecieki/ploteczki słyszane od jakiegoś czasu mówią wprost: trzeciej serii na chwilę obecną wydawać nie będą, natomiast TLG razem z Universal mają się zastanowić co dalej robić z tą nieudaną konkurencją TikToka.

W każdym razie: Galidora nie mam żadnego, ale na pamiątkę spektakularnej klapy będę miał przynajmniej ten set :D

Lego Vidiyo 43105
Liczba elementów 82
Zestaw z roku 2021
Cena katalogowa: 89,99 zł

#lego #fail #epicfail #thanksfornotabortingme
damw - Dzień 331/332
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy:...

źródło: comment_1639904902kUI3zpJaTcPzcV84rT42ol.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@damw: Ile razy byłem w Auchan i widziałem stojaki z Vidiyo to się zastanawiałem co to jest. Nawet szukałem informacji w internecie ale zatrzymałem się na "TikTok, ale Lego". I dalej nie mam pojęcia jakby to miało działać.
Co też pokazuje jak tragicznym pomysłem to było, lub jak tragicznie zostało to przedstawione
  • Odpowiedz
@ajbaho: @boguchwal: no przecież mówiłem, że oddają prawie za darmo > I dalej nie mam pojęcia jakby to miało działać.

@10minutzagodzine: główną różnicą jest to, że filmiki robione w tym Vidiyo przechodzą moderację, więc nie ma możliwości, żeby tam się pojawiły treści dla dorosłych. No ale bez jaj, cały ten pomysł robienia muzycznych klipów za pomocą figurek jest jakimś niewypałem
  • Odpowiedz