Wpis z mikrobloga

@Kaajus O PANIE BOSZU! O TY MATKO BOSZKA! OJACIĘJANIEPAWLE!

Wczoraj odebrałem swoją pierwszą #wykopaka #pokapake , na którą strasznie długo czekałem, bo leciała z samych GÓR! Nad samiutkie morze. Jak tylko zobaczyłem wspaniałego mema w paczkomacie, to już się cieszyłem jak dziecko ().

Pędząc cały czas dozwolone 50 km/h przez cały #gdansk , żeby jak najszybciej ją rozpakować, zaliczyłem wszystkie możliwe CZERWONE światła (to chyba ten magiczny kolor świąt?) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak tylko otworzyłem paczkę to #rozowepaski zaczął czytać mi wspaniały list na głos, przy którym banan nie schodził mi z mordy ( ͡ ͜ʖ ͡).

Moim Mikołajem okazał się wspaniały Pan Góral @Kaajus  bardzo pięknie dziękuję z różową #bombelek i #koty za wspaniałe prezenty.

Na pewno sporo byłem stalkowany i opis też został wzięty pod uwagę. BAAA nawet został przeczytany wpis na Mirko, że chciałbym zestaw do #yerbamate !

Na szybko, opiszę co w niej znalazłem (°°

1. Komplet 2ch szklanek ze słomkami do yerba mate oraz 10x saszetek
2. LEGO DUPLO motor "ijo ijo oj oj"
3. Narzędzie MULTI TOOL + wszystko potrafiące zrobić TRYTYTKI
4. Piwo z CHILI !!
5. KREMÓWKI WADOWICKIE :O
6. Zabawko-myszke dla kota (chociaż tymi dwoma "włochatymi", czerwonym i niebieskim drucikami bawił się całą noc)
7. Michałki i czekolady
8. UWAGA UWAGA! jedyna w swoim rodzaju OFICJALNA LICENCJONOWANA DESKA OD JONNIEGO z bajki ED, EDD i EDDY ()

Jeszcze raz BARDZO DZIEKUJE! Już nie mogę się doczekać następnej edycji wykopaki.

AVE! I WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WAS MIRKI I MIRABELKI ()
Dumle007 - @Kaajus O PANIE BOSZU! O TY MATKO BOSZKA! OJACIĘJANIEPAWLE!

Wczoraj ode...

źródło: comment_1639901382szewTGrnc2TXqAGRFGlrAo.jpg

Pobierz
  • 13