Wpis z mikrobloga

@guest: @LuckyStrike: #!$%@?ąc od tego, czy w oryginale ta postać wygląda dobrze, czy nie (ja też za tymi balonami nie przepadam), to na tym atrybucie skupiają się czesto gagi i definiuje on tę postać, niektóre sceny gdy jest płaska będą po prostu bez sensu. No chyba że je też po prostu wycięli ¯\_(ツ)_/¯ Przypomina mi się groteskowa cenzura scen przemocy w wersji Dragon Balla, która była emitowana w Polsce (po
na tym atrybucie skupiają się czesto gagi i definiuje on tę postać


@tamagotchi: popraw mnie jeśli się mylę: czy to jest kreskówka o dzieciach? Czy ta bajka jest również kierowana do dzieci czy tez tylko dla dorosłych.

A tak poza tym to przygody małego chłopczyka z pytą wielka jak u konia tez byłyby źródłem wielu gagów i „śmiesznych” sytuacji w scenariuszu
To nie jest kreskówka przeznaczona dla dzieci.


@tamagotchi: No Ok, niby dla dorosłych z naciskiem na młodych mężczyzn ale w tym artykule podali jako przykłady: ghost in the shell, Tokyo ghoul, hellsing czy jojo (tylko te kojarzę) Jakoś mi to nie pasuje do cycatych dziewczynek o urodzie jakby miały właśnie porzystapic do pierwszej komunii.
Anyway. Nie znam się, nie oglądałem wiec nie będę się kłócić.
Polecasz? Fajne? Chętnie zobaczę jeśli warto
@tamagotchi: btw moja córka ogląda anime o jakimś duchu z kibla co gania przebrany za żabę. Toilet-bound Hanako-kun
Będę musiał wkrótce przez to przejść żeby się zaznajomić z tematem. Polecasz coś w tym stylu abym się jej mógł pochwalić ze to oglądam. Chce zaliczyć pare punktów w oczach córki.
@LuckyStrike: https://en.wikipedia.org/wiki/Miss_Kobayashi%27s_Dragon_Maid
Gochiusa, Kiniro Mosaic i mnóstwo innych serii wyglądających dla niewtajemniczonych jak kreskówki dla dzieci, to też seineny. Tutaj można sobie filtrować serie.

o wchodzeniu w dorosłość i zwiazkach tzw. young adult

To komedia fantasy o smoczej służącej. Ale jest też sporo gagów z udziałem młodszych postaci z wieloma podtekstami.

Widziałem Hanako-kun, dla mnie osobiście była to seria nietuzinkowa, bo była czymś pomiędzy mangą, a anime, całkiem ciekawa.
Pobierz tamagotchi - @LuckyStrike: https://en.wikipedia.org/wiki/MissKobayashi%27sDragonMaid
...
źródło: comment_1639895863vrJC7DNC7Bc7jkbmzzPT0F.jpg