Wpis z mikrobloga

a tego to już nie wiem xD, ale na pewno nie dwie dychy XD


@misioneos: oryginalne NES'y ew. Famicony na zachodzie kosztują max 300zł w dobrym stanie

Ta polska #!$%@? nie powinna więcej niż 100-150zł a i tak ciężko żeby znalazła fana retrosprzętu. Taki prędzej kupi oryginał
@Lardor: Pegasus w Polsce pojawił się na przełomie lat '90 i był #!$%@?ą NESa od Nintendo. Już w tedy był to sprzęt przestarzały, ale wiadomo że czasy były jakie były i u nas była to zupełnie nowa jakość.
Ale wracając do pytania. Pegasus oryginalny z tamtych lat to wziąłbym za stówkę, może sto pięćdziesiąt i to tylko pod warunkiem jeśli pamiętał bym go jeszcze za gówniaka. Polecam materiał @arhn-eu na ten
@Erhenwald: Ogólnie mam mocną nostalgię, ale nie uważam bym ta konsola miała tyle kosztować. Do CDTV też mam mocną nostalgię i ceny 1000 zł za tą konsole są dla mnie jeszcze zrozumiałe.
@Lardor: No tak patrząc na ten zestaw to jest to cena dla kolekcjonerów, a nie dla "gracza sentymentalnego". Jeśli wszystko działa jak należy to jest w pewien sposób usprawiedliwiona. Nie sądzę żeby na rynku było dużo takich ofert. Oczywiście nie jest to okazja cenowa, ale sam stan zachowania zachęca do zastanowienia się nad propozycją.
Widziałem dużo gorsze oferty. Typu sprzęt jeszcze usmarowany w gównie, w opisie stan nie znany 20 lat