Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Niemamwiedzy: nie ze zaraz osmy cud swiata. normalna dupa. ma specyficzna urode ale to wcale nie jest jej wada. do tego ma ( nie wiem na ile naturalne ) ale bardzo ladne wlosy. To ze ktos lubi kobieca urode nie oznacza zaraz , ze musi spermic. spermiarstwo to narzucanie sie z idiotycznymi komplementami nie majacymi sensu , wywolanymi swiadomym dzilaniem dupy. w tym wypadku kolega powzyje jedynie napisal ze mu sie
@muchabzz: spermienie jest także obserwowanie jej profilu i podbijanie jej atencji.

W odróżnieniu od Ciebie który uznajesz za stosowne obserwowanie instagramow propagandystów ruskich są faceci którzy tego nie akceptują.

Żyj i daj żyć innym.
@Niemamwiedzy #!$%@?ło cię ? Niczego nie obserwuje. Odnoszę się do dyskusji w tym znalezisku. Koleś napisał że mu się dupa podoba , a ty stwierdziłeś że to spermiarz i że to stara brzydka milfa a po ulicach chodzą porządne młodsze.
Mela ci na ryj manipulatorze , znawco niepelnoletnich
@muchabzz: #!$%@?ło cię? Gdzie ja piszę że coś obserwujesz. Odnoszę się do wpisu gościa który prosi o Instagrama żeby śledzić jakąś propagandystke, a Ty stwierdzasz że lubię nieletnie. Mela ci na ryj manipulatorze, znawco wszystkiego.
@muchabzz: ty przeczytałeś ten zakreślony fragment czy przystawili ci pistolet do głowy i kazali popisywać się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Nie napisałem że obserwujesz tylko, że uznajesz za stosowne obserwowanie profilu ergo nie widzisz nic zlego w tym że gość będzie podbijał atencję jakiemuś ruskiemu trollowi na Instagramie.
@Niemamwiedzy w odróżnieniu od ciebie który uznajesz za stosowne obserwowanie. Tak napisałeś . Jest to jednoznaczne . A jak chcesz przekazać inna treść to się #!$%@? naucz formułować poprawnie zdania. Np.
W odróżnieniu od ciebie który uznajesz że ktoś może obserwować .
Baranie
@muchabzz:
W odróżnieniu od ciebie który uznajesz za stosowne obserwowanie

W odróżnieniu od ciebie który obserwujesz

Znajdź różnice w tych dwóch zdaniach.

Uznawanie za stosowne obserwowania nie jest tożsame z czynnością zaobserwowania.

Tak jak ty uznajesz za stosowne jaranie się ruskim trollem jako piękną kobieta i akceptujesz to w wykonaniu tamtego gościa natomiast to nie znaczy że będziesz dziś walił konia pod zdjęcie ten baby.

Rozmowa z tobą nie ma sensu.
@Niemamwiedzy miałeś mnie dac na czarno. Na co czekasz. Dawaj. Ja w odróżnieniu od ciebie od 14 lat nie mam nikogo na czarno , bo ani mnie ludzie nie #!$%@?ą takimi tekstami jak twoje , ani nie biore na serio ludzi z takimi pogladami jak twoje. Dupa jest ładna i tyle a ty się prujesz bo młodsze ładniejsze i dorabiasz ideologię.
@muchabzz: dałem na czarno ale jedyne co widzę to zakładkę pokaż komentarz.

Powiadomienie mi niestety wyskakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Właśnie widzę że nie #!$%@?ą. Wyzywasz od baranow i plujesz.
Ostatni post. Teraz nawet jak mi wyskoczy powiadomienie to nie wejdę bo będę wiedział że znowu plujesz jadem.

Z Bogiem.