Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie uznacie mnie za wariata, ale jak to jest waszym zdaniem. Można się zakochać w kimś przez internet nie spotykając się wcześniej z tą osobą? Może nie tyle co zakochać, co wejść w stan silnego zauroczenia? Jakiś czas temu poznałem pewną dziewczynę. Dużo ze sobą pisaliśmy, wydawało się że mamy podobne spojrzenie na pewne sprawy i ogólnie bardzo fajnie nam się pisało do czasu kiedy zaproponowałem spotkanie. Wtedy się zaczęło. Mimo, że również wykazywała chęć spotkania, to jednak za każdym razem znajdowała jakieś wymówki. Wydało mi się to dziwne. Nie nalegałem więc. Odezwałem się za jakiś czas zapytać co tam u niej i od tego czasu przestała się odzywać. Zdaję sobie sprawę, że pewnie podczas naszych rozmów pisało do niej wiele innych osób, ale mimo to czuję do niej ogromny żal, że tak po prostu przestała się odzywać. Przedtem pisałem ze sporą ilością dziewczyn, z częścią z nich się spotkałem i jeszcze nigdy nie byłem w stanie zaangażować się tak jak teraz...mimo że nawet nie spotkaliśmy się na żywo. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale czuje teraz jakąś wewnętrzna pustkę z tego powodu. Chciałem się tak po prostu wygadać. Może ktoś kiedyś miał podobną sytuację?

#zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bdc927ddfc93000ae07c93
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś się w stanie zauroczyć przez internet ale ten obraz pewnie jest zakrzywiony i laska może być kompletnie inna w rzeczywistości. Nie chcę cię martwić ale część dziewczyn nie angażuje się w relacje z osobą którą poznały przez internet, traktują to bardziej jako rozrywkę czy sposób na zabicie czasu. To że nie odpisuje to słabe zachowanie ale tak już jest :( Nie angażuj się zbyt mocno następnym razem to i