Wpis z mikrobloga

  • 2
@PiO7R: Do tej pory temat aborcji mnie nie interesował i uważałem go za problem medialny.

Teraz jednak, po tym jak te same środowiska, które krzyczały "moje ciało, moja sprawa", jasno opowiadają się za segregacją i wręcz prześladowaniami połowy obywateli - teraz mam nadzieję, że gdy Korwiny i Brauny rozszerzą swój zakres władzy po przyszłych wyborach, to dowalą im taki zakaz aborcji, że się zesrają. Tak bez racjonalnego powodu, a z
  • Odpowiedz
@PiO7R: skupienie dobre ale celność zerowa bo poza polem punktowym, noszenie maski nie odbiera żadnych praw czy swobód obywatelskich a jedynie jest drobną uciążliwością na którą ludzie rozgarnięci mogą się poświęcić by włożyć jakikolwiek wkład w ogarnięcie tej sytuacji z wirusem i to samo tyczy się szczepionek(no chyba że ktoś ma fobię do igieł to rozumiem lęk), w kwestii aborcji to właśnie wjeżdżamy do Rumunii Ceaușescu choć jestem całkowicie świadomym
  • Odpowiedz
@PiO7R: a dasz jakiś przykład gdzie TVN promuje szczepionki, obostrzenia itd? Pisowcy napędzają taki hejt na TVN jakby obozy dla niezaszczepionych robili ale nigdzie tej nagonki nie pokazują.
  • Odpowiedz
@aarahon: rozbawiłeś mnie, każde wydanie faktów to propaganda szczepionkowa, czekam aż powiedzą, że mam zaszczepić psa i rybki w akwarium. Oczywistym jest, że sprzedali się koncernom wciskając ciemnotę o umierających dzieciach które covid przechodza bezobjawowo albo bardzo lekko
  • Odpowiedz
@aarahon: każde wydanie zaczyna się od starszenia liczbą zgonów, oni zawsze mają przygotowane dane pod swoją tezę żeby pokazać jaki to covid jest groźny. Potem pokazują ludzi pod respiratorami i namiętnie próbują udowodnić że dzieci na to umierają i trzeba je zaszprycować
  • Odpowiedz
@aarahon: przykłady masz w wypowiedziach posłów po i lewicy które tvn pokazuje, dają pełne poparcie dla segregacji, chcą żebyśmy żyli pod butem koncernów farmaceutycznych, przyjmowali dawki przypominające najlepiej do końca życia, inaczej paszport stanie się nieważny i pozbawią nas praw i wolności obywatelskich
  • Odpowiedz
@PiO7R: Znaczy wiesz, na razie to jest tylko Twoje gadanie, albo dajesz przykład (co nie jest trudne skoro robią to zawsze) albo zacznę mieć wrażenie że mnie oszukujesz...

Poza tym zdanie posłów po i lewicy to nie zdanie TVN a telewizja jest od tego żeby to pokazywać więc to jest jak najbardziej ok.
  • Odpowiedz
@aarahon: widzisz to co chcesz widzieć i interpretujesz po swojemu. Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby nabrać się na to, że segregacja sanitarna w miejscu pracy ma zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i klientom, propaganda nie działa jak oczekiwali to chcą wymusić szczepienie groźbą utraty pracy i środków do życia
  • Odpowiedz
@PiO7R: że niby co tu jest "w punkt"? Że PRYWATNA stacja ma poglądy prawe albo lewe? PRYWATNA stacja może mieć takie poglądy jakie chce, nic tobie ani innym husarzom do tego. PUBLICZNA stacja za to powinna być obiektywna i ich PSIM obowiązkiem jest przekazywanie RZETELNYCH WYWAŻONYCH informacji. Widzisz teraz różnicę panie "w punkt"?
  • Odpowiedz