Wpis z mikrobloga

@niepopularna_opinia: jakim ubogim umysłowo człowiekiem trzeba być żeby ilością lini metra chcieć wmówić komuś że rasija zajebista a polsza suabaXDDDD

to w---------j tam mieszkać (tutaj stoo inwektyw) jak ci sie tak rasija podoba. Ale jak będziesz wracać z obolałym dupskiem to będę pierwszy to jebnięcia ci kulki
  • Odpowiedz
@oydamoydam: przecież ten gosciu to jakiś przygłup, odklejeniec albo ruski troll xD, prawie nikt w rosji nie lubi rosji a tutaj jakis polaczek p------i ze rosja zajebista i wgl bo ma więcej lini metra xD nawet z nim nie dyskutuj, marnujesz czas.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: ludzie nie są rusofobami, znam takich jak ty i zwykle po 1 wycieczce na wschód marzą o powrocie do Polski. Byłem właśnie 2 razy na wschodzie i pamietam do dziś co zastałem. Miałem hotel w ścisłym centrum miasta, początkowo pierwsze wrażenie, szczególnie ze był weekend, to tętniące życiem ulice, bogactwo i przepych. Potem nastał ranek i co? Okazało się, że jedno z większych miast ma 2 ulice reprezentatywne a
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: Oczywiście, że mniejsze miejscowości będą wyglądać gorzej. Nikt nie będzie dla kilku ludków inwestował w infrastrukturę. Podobnie w Polsce są wioski widmo. Młodzi uciekają do miast. Nikt normalny nie mieszka na zadupiu.
  • Odpowiedz