Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drwal_i_drewutnia: zależy.
Jestem zielony w te klocki i bardzo chciałbym wiedzieć o co biega.
Dużo gadania i bardzo obrazowo tłumaczone.
Ale
Jest
Np odcinek o przekierowaniu.
Wszystko jest dobrze wyjaśnione po co i dlaczego i czym się różnią. I w ogóle i szczególe.
Poza jednym.
Nadal nie wiem JAK? to zrobić.
I czasami mi tego brakuje.
  • Odpowiedz
@drwal_i_drewutnia: Ja nie polecam ;) Potencjał ogromny ale niewykorzystany... 45min gadania o temacie, który mozna przedstawic w 10-15min. Praktycznie zero przykładów "naocznych". Jak ktoś nie siedzi w tym na co dzień to może mieć duży problem, żeby sobie wyobrazić jak powinny wyglądać niektóre rzeczy. Mi osobiście brakuje przeplatania suchej teorii jakimiś slajdami albo screenami. Nawet przykładowe, krótkie filmiki w trakcie; jak coś zrobić lub jak powinno to wyglądać byłyby ok. No
  • Odpowiedz
@drwal_i_drewutnia: Największym minusem jest to, ze tego kursu tak naprawdę nie ma. Ja mam kupiony dostęp od początku to teraz już trochę filmów się uzbierało, ale pierwszy rok to było płacenie za nic. Do ukończenia kursu jeszcze raczej długa droga, na początku drogi polecałabym https://learningseo.io (jeśli nie znasz angielskiego to spokojnie tłumacz Google albo Deepl) a z polskiego podwórka Zgred, Lexy i Robert Niechcial ma co prawda jeden temat poruszony, ale
  • Odpowiedz