Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się jakie poglądy może mieć osoba która uznaje Białoruś za właściwe miejsce aby uzyskać azyl polityczny? Odpowiedź na zdjęciu.

Afera oczywiście idzie na konto Błaszczaka. Skoro sam oficjalnie przyznał, że żołnierz stwarzał problemy, miał problemy emocjonalne czy groziła mu odpowiedzialność prawna, to głupotą było zostawianie go na granicy gdyż zostało mu kilka dni kontraktu. Możliwe jest także to, że został celowo wysłany na granicę "za karę".
Ale nie spodziewam się jakiejkolwiek chęci ponoszenia odpowiedzialności politycznej polityków #pis, choć gdyby stało się to za rządów PO to już od rana domagaliby się dymisji ministra obrony narodowej.

#konfederacja #polska #4konserwy #neuropa #wojsko #bialorus
wolodia - Zastanawiałem się jakie poglądy może mieć osoba która uznaje Białoruś za wł...

źródło: comment_1639743486VabACg7zQDtztv81KZeCzq.jpg

Pobierz
  • 11
@wolodia: ale jak to sie ma do obserwowania Donalda i Gazety Wyborczej? xD

Wydaje mi sie, ze profile narodowo-prawicowe nie ida w parze z GW i Donaldem xD


@93michu93: Rozumiesz różnicę między aktywnym udzielaniem się w mediach społecznościowych a biernym obserwowaniem?

Czy twierdzisz, że narodowcy nie czytają nigdy Wyborczej, nawet dla beki? Bo sam Wykop wskazuje na coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marek_Licyniusz_Krassus: Gdyby znał historię, to wiedział jak zazwyczaj kończyli dezerterzy w trakcie wojny koreańskiej.

Chłopak może nie zdawać sobie sprawy z tego, ze straci wszystkich znajomych i rodzinę, gdyż większość nie wybaczy mu udziału w propagandzie Łukaszenki; mam nadzieję że polityczni idioci tacy jak Rosati będą w mniejszości.
Po parunastu miesiącach będzie tęsknić, pewnie nie odnajdzie się do końca w lokalnej kulturze, ale pewnie zostanie tam bez paszportu i nie puszczą
@wolodia: Gdyby znał historię, to by nie pisał wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot, strzeliło mu coś do głowy i uciekł, może nawet służby białoruskie jakoś go do tego zachęciły lub mu coś obiecały. I tak jak napisałeś, teraz będzie miał swoje 5 minut a jak konflikt się skończy, pójdzie w odstawkę i trzeba będzie żyć na tej Białorusi jak reszta tamtejszych szaraków.