Wpis z mikrobloga

Wykop w pigułce.

Przedsiębiorca odmawia obsłużenia/zatrudnienia osoby LGBT: Hurr Durr to jego firma, ma prawo robić co chce, wara ci od niego lewaku!
Przedsiębiorca pyta o paszport COVID wierząc w sens szczepień: Jak śmiesz zasrany prywaciarzu, bojkotować go, niech zdycha bez klientów! Stop segregacji!

#covid #koronawirus #pandemia #epidemia #zdrowie #bekazprawakow #prawactwo #wykopcontent ##!$%@? #rakcontent #bekazszurow #szury
  • 16
  • Odpowiedz
rozumiem, że całe prawactwo ma urojenia


@rad_kop: Pokaż mi w mojej wypowiedzi słowo "całe". Ale tak, bardzo wielu prawaków ma urojenia i odpalają się ze swoimi komentarzami na różne tematy zdecydowanie za szybko i bez pomyślunku, kiedy zobaczą cokolwiek związanego z LGBT.

jednego gościa, który #!$%@? wie jakie ma poglądy?


Akurat Fijor jest postacią dobrze znaną w środowisku prawacko-"wolnościowym" i jego poglądy na różne tematy, również społeczne, są powszechnie znane.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: wykop to nie jedna osoba a poza tym na gościa z drukarnii wylewał się hejt, bo jak tak można robić, więc dlaczego nie można pisać, że komuś się nie podoba obowiązkowy paszport qr?
  • Odpowiedz
szczęście, że nie znam


@rad_kop: No, nie polecam. Jeszcze 10-15 lat temu mówił w miarę rozsądnie, bo trzymał się tematów ekonomii, biznesu itd., ale w ostatnich latach ma coraz większe ciągoty do pieprzenia kocopołów. Taki dużo lżejszy Korwin, gdyby odjąć Hitlera i "zabić #!$%@? tych ludzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a jak piszesz dom, to chodzi ci o kuchnie, lub łazienkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rad_kop: Jak piszę "dom", np. że w domu jest gorąco, to mam na myśli, że jest gorąco w pomieszczeniach, gdzie się najczęściej przebywa, a stanowiące wyjątek pomieszczenia, na przykład w postaci ciemnej, zimnej piwnicy są z automatu wyjęte poza przedstawioną tezę ¯\_(ツ)_/¯

A gdy piszę "prawactwo", to mam na myśli to prawactwo,
  • Odpowiedz