Wpis z mikrobloga

Powiedziec, ze jestem zachwycony i az nie wiem co napisac to jak nie powiedziec nic.
Przyszla do mnie absolutnie fantastyczna #wykopaka od mojej mikolajowej @zapomnialamlogin ()

Byl stres, czy opis ma sens, czy o to w tym chodzi, czy nie przekombinowalem... no wiecie, pierwsza wykopaka.
19;56, powiadomienie na telefonie - paczka umieszczone w paczkomacie. W krotkich spodenkach wylecialem po paczke, zaczepil mnie starszy mezczyzna - "Panu tak nie zimno?" i rozesmial sie. Mieszkam za rogiem, odparlem puszczajac oczko. Odbieram paczke, - okurde. To mi wyglada na robote rozowego. Pieknie zapakowana w folli bombelkowej, ze wstazeczka karton z falowanej tektury. WOW.

Po 5 minutowym spacerze zaczalem czuc ciezar paczki, zachodzac w glowe co tam moze byc.
Czas na najlepsze - otwieranie. Starannie zdjalem folie, tak aby nie uszkodzic kartonu, rozwiazalem wstazeczke i moim oczom ukazaly sie... 3 male paczki zapakowane w a jakze - ozdobny papier. ( ͟ل͜)

Otwieram pierwsza paczke i niepotrafie przestac sie smiac ze to naprawde sie dzieje i nie dostalem pietruszki albo uzywanego koca #pdk
Slodycze, homemade miód, kartka swiateczna i list. Slodycze trafione w punkt, a co do kartki i listu, to az nie wiem co powiedziec. Recznie namalowana choinka wygladajaca na budynek brutalistyczny i do tego dopis "Wesolych swiat i szczesliwego brutalizmu!". Nie moglem w to uwierzyc.
Czytam list. Cos nieprawdopodobnego, jak pieknie, recznie napisany, ze smaczkami ktorych sie nie spodziewalem (Szanuje za gulfa, oczywiscie nie zauwazylem XD). Fajnie ze sztuka pisania listow jeszce istnieje.
Do tego poszetka do marynarki w roboty, cholera to jest naprawde coś!

Otwieram drugi tajemniczy, podejrzanie plaski prezent. Wycinanka SUPERJEDNOSTKI i niemoge w to uwierzyc, zaczynam sie smiac i lapac sie za glowe. Skad ona wiedziala?!. Tak bardzo kocham ten budynek ze nawet moje biuro ma okna bezposrednio na superjednostke od ktorej nie moge oderwac wzroku za kazdym razem kiedy patrze wlasnie w okno. Bedzie stala na honorowym miejscu w moim biurze, zdecydowanie!

Pozostaje trzecia paczka. Zsuwam zeń niecierpliwie papier i chyba mam omamy. Lego Architecture.
Mrugam z niedowierzania wierzac ze cos jest nie tak z moimi oczami.
Odwracam glowe smiecjac sie krzycze do swojej rozowej chyba dostalem lego architecture z NY
Wizytowka najwspanialszego miasta na ziemi, Nowego Jorku - Chrysler Building, Empire State, Statue of Liberty, Flatron i WTC 1.

Jestem speechless, nie wiem co powiedziec, dawno nie czulem takich emocji. Zdecydowanie nie docenialem mocy radosci ktora moze sprawic #wyopaka
Akcje takie jak ta jednak przywracaja wiare w ten portal i ludzi ktorzy tutaj siedza. Dziekuje bardzo, do zobaczenia za rok!

#pokapake #swieta #chwalesie
Modzian - Powiedziec, ze jestem zachwycony i az nie wiem co napisac to jak nie powied...

źródło: comment_1639738871OtARhcqSS2jD3wRjRmeHsA.jpg

Pobierz
  • 1