Wpis z mikrobloga

Szukam alternatyw do skrzyn Peli - jest cos wartego uwagi na rynku?
Powiem tak: mam rozne Peli na codzien w rekach (taka praca) i widze, ze sa porzadne i pancerne. Problem tylko z cena jakbym chcial kupic prywatnie dla siebie :) Chce schowac w skrzynie replike asg (dluga, krotka, magazynki, kolimator, latarka - ogolnie sprzet za jakies 7k ziko). I tu pytanie o alternatywy, bo Peli to jakies 30% wartosci sprzetu. Duzo czy nie, nie wiem, ale skrzynka za 2000 zl to sporo imo. Z drugiej strony mam pewnosc, ze wszystko bedzie bezpieczne...
Mam mala skrzynke od Nuprola. Na potrzeby przechowywania jest ok, ale sie nie domyka, zatrzaski jakies takie slabe, sa luki... i chyba chcialbym cos lepszego, ale niekoniecznie z najwyzszej polki.
Sa jakies firmy/modele warte uwagi? Oczywiscie chodzi mi o cos dlugiego i plaskiego. Cos jak Storm IM3200, ale "troche" tanszego :)

Rozne tagi, bo skrzynie maja wiele zastosowan :) #fotografia #survival #bron #militaria #airsoft #asg #pelicase #pelican #peli
SzanownyPan - Szukam alternatyw do skrzyn Peli - jest cos wartego uwagi na rynku?
Po...

źródło: comment_1639722847FRJKp5Y58xCZKBbpFE2YYv.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz