Wpis z mikrobloga

to oczywiste ze klamali


@Matsew: Ty to wie, ja, OP, sąd też o tym wie, ale dopóki świadkowie/podejrzani formalnie się nie przyznają uznaje się ich zeznania za prawdziwe.
  • Odpowiedz
ty jestes jebniety czy co przeciez to oczywiste ze klamali i to wiadomo od dawna tylko zbigniew ziobro i jego wolne sady dzialaja wolno jak stare intele to nie i7 tylko jakis core 2


@Matsew: to chyba ty jesteś jebnięty jak uważasz że przyznanie się do składania fałszywych zeznań w tej sprawie to to samo co "wszyscy wiedzieli"
  • Odpowiedz
dopóki świadkowie/podejrzani formalnie się nie przyznają uznaje się ich zeznania za prawdziwe


@Defender: to akurat nieprawda, sąd ocenia zeznania i wyjaśnienia i często ocenia jako nieprawdziwe i niewiarygodne. Tak, również zeznania świadków.
  • Odpowiedz
@Logan00 już pomijając te kłamstwa, bardziej przeraża mnie, że sprawa wypadku drogowego ciągnie się od 2017 roku! Nosz ja #!$%@?! Jak w tym państwie ma cokolwiek działać?
  • Odpowiedz
@Logan00: Nie rozumiem czemu oni to zrobili. Stłuczka jakich się wiele wydarza codziennie w całym kraju. Kierowca wymusił pierwszeństwo i skasował przód jakiegoś Seicento wartego 1500 PLN, nikomu nic się nie stało. Wystarczyło zwyczajnie przeprosić, wypłacić odszkodowanie i przyjąć mandat a sprawa szybko by ucichła a tak to zaczęli składać fałszywe zeznania, wymuszać wine na poszkodowanym i w ten sposób narobili sobie smrodu na cały kraj...
  • Odpowiedz
Seicento wartego 1500 PLN


@Klotzmann: Seicento było i warte 1500 zł. Za to Audi które #!$%@? już nie koniecznie, bo 2.5 miliona. Co lepsze, z tego co się orientuje, to audi leży rozbite nadal na policyjnym parkingu, leci do niego woda, gnije i niszczeje. Jeszcze zaraz po wypadku była by szansa je naprawić/sprzedać w dobrych pieniądzach. W tej chwili to #!$%@? wie, czy nie nadaje się tylko na żyletki.

Gdyby
  • Odpowiedz