Wpis z mikrobloga

Trochę mi zeszło, ale w końcu znalazłem 5 minut żeby napisać kilka słów - @dbijou. Przygoda zaczęła się od pierścionka zaręczynowego, najpierw myślałem o własnym wzorze, ale że gonił mnie trochę czas zdecydowałem się na coś co już było w ofercie. Po złożeniu zamówienia znalazłem identyczny pierścionek w innym sklepie - link podesłałem do mirka i powiedział ze wyrówna cenę, także bardzo spoko. Ostatecznie skończyło się na rabacie na obrączki (sam to zaproponowałem) - Dostałem też rabat za ponowny zakup no i Ojciec Mirka (jubilier) wziął jeszcze nasze srebro i złoto w rozliczeniu

Z obrączkami był tylko mały problem - literówka na grawerze, błąd grawera - aczkolwiek kiedy to zauważyłem i na drugi dzień Mirek przyjechał z pierścionkiem robota była wykonana bardzo niedbale, na grawerze widoczna mgła, oczywiście Mirek zabrał obrączkę i za 3-4 dni była już u mnie w wersji takiej jakiej oczekiwałem

Kontakt z @dbijou oceniam na bardzo dobry, a robotę wykonana przez Jubilera (ojca), kontakt, życzliwość i serdeczność na celujący. Generalnie mega polecam

Oczywiście powiedziała "tak" ;)

#dbijou #zareczyny #jubilerstwo #kupujzwykopem #zloto #bizuteria #rozowepaski #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1639665252oWiV2arllxWywzYQNEqYGQ.jpg