Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy mógłby ktoś z ważnym social passem zrobić mi dziś lub jutro zakupy? Przyznam, że czytałem coś tam w internecie na ten temat ale nie miałem czasu aby przeczytać dokladnie o co chodzi (mam horom curke)

Okazało się że od jutra tj 17.12.2022 wchodzi nowe rozporządzenie, które ma na celu zatrzymanie fali dezinformacji która płynie z mediów w trosce o zdrowie i dobro obywateli... Zgodnie z tym rozporządzeniem, do wejścia do sklepów uprawnione są tylko osoby, które w przeciągu ostatniego miesiąca oglądały średnio po 1h dziennie TVP 1 lub TVP 2... Dodatkowo, czas poświęcony na oglądanie innych mediów odlicza się od czasu spędzonego na oglądaniu TVP :< Oczywiście dopłacę 20% od ceny zakupów za wykonanie usługi.

Przyznam, że gdy wprowadzali COVID passa nawet się cieszyłem gdyż faktycznie było mniej osób w miejscach do których często uczęszczałem więc czułem się z rodziną bardzo bezpiecznie. Okazanie COVID passa przy wejściu do lokalu do była chwila za to bezpieczeństwo jakie czułem byłem w stanie to robić. Teraz natomiast nie mam czasu oglądać tyle czasu tej telewizji poza tym nie przepadam za TVP bo w sumie nic tam ciekawego nie ma...A skubani mają nas wszystkich w rejestrach dzięki COVID passowi i znają nasze numery telefonu oraz adresy wiec dostep do danych o innych uslugach maja na tacy.

Prosze o pilna pomoc natomiast ja juz koncze bo internet mi

#covid19 #szury #teoriespiskowe #koronawirus #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz