Wpis z mikrobloga

Cześć,
mam taki problem gram w kroniki, gothica mam z płyty, jestem zapalonym graczem gothica, więc wiem, że save trzeba robic co kilka minut + na kilka slotów, tak też robiłem.. miałem 6-7 saveów. Podczas położenia się spać(w grze) dostałem crasha gry... "out of memory" co się okazuję wszystkie save które robiłem podczas gry poszły w niepamięć.. zostały mi save, które robilem dzień wcześniej. Reasumując cały progress, który zrobiłem podczas włączenia komputera poszedł w piz.. a zostały tylko z dnia wcześniejszego. Ale to nie koniec, odpaliłem stary zapis gry z dni poprzedniego i gra sie ładuje do końca, ale wychodzi czarny ekran nie widać nic, ale jak wcisne "tab" to pokazuje sie ekwipunek.. Czy ktoś umiał by coś doradzić (,)
#kronikimyrtany
  • 3
@ossadagowah: tylko to mi chyba zostało.. bawiłem sie plikami, rozdzielczością bo nie do końca wiem w czym jest problem w pliku zapisu, czy samej gry.
Plan mam taki teraz, żeby co 1,5-2h wychodzić z gry i save kopiować sobie gdzieś na bok, żeby w razie W, jeżeli się popsuje to wgrać dobrego.