Wpis z mikrobloga

@osobliwosc: Mi lekarz za młodych lat mówił bym robił operacje, bo z wiekiem będzie mi uciskać na serce, byłem młody i się bałem operacji, więc nie chciałem, więc moja mama przystała na to (a powinna się zgodzić z lekarzem) teraz jestem dorosły, czasami mam wrażenie że uciska, zwykle gdy mam wysiłek fizyczny i serce bije jak dzwon, ale operacji nadal nie zrobiłem.
@GUCIO_Scottish_Cat cześć, nie było u mnie tak ekstremalnie jak na zdjęciu, ale odezwij się na priv

Od razu mówię: decydować się na operację ASAP. Jest to największy koszmar w życiu i myślę, że mało ludzi czuło taki ból, ale i tak było warto żeby w końcu normalnie żyć :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GUCIO_Scottish_Cat: Klatka lejkowata u mnie leczenie przebiegało metoda Nussa. Nie chcę kłamać bo to było naście lat temu ale kilka dni po wybudzeniu na zmianę morfina/Ketonal ból srogi. Z czasem ból słab ale bolało jak się śmiałem, kichałem, przy sraniu płakałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GUCIO_Scottish_Cat jedna operacja to umieszczenie implantu druga po dwóch latach usunięcie. W polsce pewnie robi się to w kilku miejscach ja zabieg przechodziłem we Wrocławiu Grabiszyńska klinika torakochirurgii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrzaczeK93: ja robiłem jak miałem 18-20 lat też mi nie wierzył nikt że czułem ucisk na własną rękę szukałem lekarza na NFZ oczywiście problemu nie było a w tej chwili nie wyobrażam sobie ciągle mieć lejkowata klatka poza uciskiem odczuwałem strach przed publicznym pokazywanie klatki baseny, rzeki raczej w koszulce albo unikałem