Wpis z mikrobloga

Czemu McLaren musi się wozić z tym obrzydliwym, oczojebnym pomarańczowym zamiast wrócić do korzeni ze srebrem Neweya, albo Marlboro ()

Wszystkie teamy oprócz Red Bulla i Ferrari degradują wygląd swoich samochodów. Mercedes z tego pięknego srebrnego, zrobił czarno-metaliczne gówno. McLaren z pięknego srebra zrobił gówno-pomarańcz. Haas z tego pięknego złoto-czarnego zmienił się w ruską flagę. Williams porzucił stylowy wzór Martini za ten obrzydliwy biało-niebieski kolaż.

Tylko Alpine polepszyło wygląd z czasów Renault, a RBR i Scuderia jako jedyne trzymają fason od lat jeśli chodzi o pożądny wygląd samochodu.
#f1
Pobierz RzutKamieniem - Czemu McLaren musi się wozić z tym obrzydliwym, oczojebnym pomarańczo...
źródło: comment_16396083008lz6e3U7uEuTDUNxSbNkI6.jpg
  • 20
@lubie-kasztany: W sensie - jak bym przeżywał wspomnienia z dzieciństwa to wolałbym przypominać sobie kochających rodziców w rodzinie zastępczej, niż pato-alkoholików co mnie bili w pierwszych latach życia.

Pomarańczowy McLaren jest starszy, ale to nie jest ikona tej drużyny.
@RzutKamieniem: rany, marlboro red-white na współczesnym aucie byłoby cudowne ()
Miejmy nadzieję, że w następnym sezonie wrócą srebrne strzały, niebiesko-pomarańczowy Gulf na mclarenie>>>Standardowe malowanie.
@snieznykoczkodan: No to nie dyskutuj XD Przecież ja cię wcale nie proszę o opinię, tylko ty tu mi #!$%@? posty, komentarzami, które mnie w ogóle nie interesują, zwłaszcza od kiedy przedstawiłeś mi swoje po-udarowe umiejętności prowadzenia konwersacji w poprzedniej dyskusji na temat tego typka, co nie umie wejść w zakręt na Imoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RzutKamieniem: mordo, ale wiesz, że to wszystko były kolory sponsorów? McLaren Nie będzie jeździł w kolorach Westa, ani Williams w Martini jak ich te firmy nie sponsorują. Nawet by ich do sądu mogły te firmy podać za korzystanie z wizerunkiem marki.
No to nie dyskutuj XD Przecież ja cię wcale nie proszę o opinię, tylko ty tu mi #!$%@? posty, komentarzami, które mnie w ogóle nie interesują, zwłaszcza od kiedy przedstawiłeś mi swoje po-udarowe umiejętności prowadzenia konwersacji w poprzedniej dyskusji na temat tego typka, co nie umie wejść w zakręt na Imoli


@RzutKamieniem: to może powinny cię zainteresować bo udajesz historyka tego sportu a nie wiesz, że papaya to ich historyczny kolor.
@RzutKamieniem: Nie musisz mnie lubić. Też nam lepsze rzeczy do roboty niż wyzywanie się przez internet z ludźmi, których nie znam. Po prostu nie bądź chamski bo tworzysz śmietnik z tego miejsca. O F1 można dyskutować bez końca ale jak widać nie z wszystkimi bo masz meltdown jak się ktoś z tobą nie zgadza. Po udarze, upośledzony, MCL to gównodrużyna no i jakie to śmieszne, że koleś zginął na torze. Na
@KsiazePodziemi: Albo bardzo się #!$%@?ć XD Nie lubię tego typa, bo to fanboj Senny, z którym dyskutowałem już z trzy razy na temat jego ekscesów i za każdym razem rzucał mi 50 ad personam, o tym jak się nie znam, bo nie oglądałem na żywo ignorując jakiekolwiek zarzuty i argumenty, czym zraził mi wchodzenie z nim w polemikę, więc starałem się go spławić zamiast dyskutować.

Poza tym mój argument odnośnie McLarena