Wpis z mikrobloga

Być wylosowanym przez organizatora / twórcę #wykopaka to lepiej niż jak trafić szóstkę w totka.


#pokapake

Zacznę od listu, bo tak w sumie mi nakazano na kopercie xD. Szkoda, że nie był odręczny, ale nie można mieć wszystkiego (i niech będzie, że wierzę w argumentację dlaczego tak a nie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Bardzo fajna treść - trochę o zawartości tej paczki, trochę o historii samej wykopaki i trochę o samym @chybaDapi, a wszystko to w przyjemnej formie, że aż sam nie wiem kiedy te cztery kartki wchłonąłem. Mam nadzieję, że to nie będzie ostatnia edycja i z pewnością wtedy wezmę udział w kolejnej edycji za rok.

Co do zawartości... super trafione i spersonalizowane prezenty! Jest łamigłówka, których jestem fanem, trafi na moje biurko w pracy, gdzie podczas główkowania nad jakimś problemem oderwie mnie na chwilę od szarej rzeczywistości. Książka-gra-escape room - super sprawa, nie miałem jeszcze styczności z czymś takim, na pewno będę wałkował w najbliższe wieczory. Ostatnio oglądałem Lupina na Netflixie, więc w sumie jeszcze lepiej. Sprawa Bezcennej monety Sherlocka Holmesa też brzmi super ciekawie. Aż człowiek nie wie kiedy znajdzie tyle czasu na to wszystko xD Ale wiem na co znajdę czas na pewno, na kitajskie i te polskie słodyczki, których jest naprawdę mnóstwo. Człowiek ma tu redukować i lurkuje #mirkokoksy ale chyba będzie musiał odpuścić.... do nowego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, @Shyvana oraz reszty wykopakowej rodzinki. Powodzenia w przyszłej edycji i życzę jak najmniej problemów, szczególnie takich o jakich pisałeś w liście. Trzymajcie się ʕʔ Wesołych świąt!
Pobierz skomplikowanysystemluster - Być wylosowanym przez organizatora / twórcę #wykopaka to ...
źródło: comment_1639595492caQRk9Zv6SHH0tGAqdbjLW.jpg
  • 5