Wpis z mikrobloga

#!$%@? mi maszynke do golenia!
Niedawno dziewczyna miała przyjść do mnie w odwiedziny, bo akurat miałem kwarantanne i od tego siedzenia w domu zarosłem jak żydowski cmentarz. Idę do łazienki, myje ten tłusty łeb na szybko, suszę i idę po maszynkę do golenia. Zawsze chowam u siebie w pokoju aby inni domownicy się nie pomylili i używali swoich. No ale #!$%@? nie pomogło! Wchodze do pokoju a maszynki nie ma! Się #!$%@?łem bo nowa była czyli jeszcze ostra, a już znikła!
Siadłem przy kompie i zacząłem sie zastanawiać kto mógł ją ukraść. Troche rozkminiania mi to zajęło ale zawężyłem liste podejrzanych do pięciu pozycji (posegregowałem od najmniej do najbardziej podejrzanych):
Na piątym miejscu jest mój pies. Znany jest z nieustannej kradzieży jedzenia i srania po trawniku. Normalnie nie podejrzewałbym psa ale przecież na zime linieje, a jeszcze nigdy nie widziałem żeby komuś włosy tak same z siebie wypadały, pewnie #!$%@?ł maszynke i się goli po nocy.
Czwarte i trzecie miejsce zajmują rodzice, tego akurat nie muszę uzasadniać, wiadomo, że używają, a może któremuś z nich nie chciało się iść do sklepu kupić jak można ukraść nowiutką zafoliowaną.
Drugie miejsce - moi odwieczni wrogowie. #!$%@? krasnoludki!!!! Pewnie nikt mi nie uwierzy ale ja swoje wiem! Od dziecka mnie prześladują #!$%@? pantoflarze, jak miałem 4 lata to przyszli mi na chate #!$%@?ć mleko dla tej swojej śpiącej #!$%@?! Widzieliście kiedyś krasnoludka?! Zasrane karły nie dosięgały do półki z mlekiem jak otworzyły lodówke, wzieły i rozlały na całą kuchnie!! Przychodze do pokoju rodziców i mówie: "Mamo! Krasnoludki mleko rozlały!" TO SIĘ OKAZAŁO, ŻE JEST Z NIMI W ZMOWIE BO TO JA #!$%@? DOSTAŁEM, ŻE NIBY SAM ROZLAŁEM!!!!
Pewnie zastanawiacie się kto jest na pierwszym miejscu (o ile ktoś doczyta te wypociny do tego momentu). Otóż, zwycięzcami tej niechlubnej listy są te zarośnięte pedały Leprikony! Jak ja ich #!$%@? nienawidzę! Oni też prześladują mnie od dzieciaka, dokładnie od drugiej klasy podstawówki kiedy to #!$%@? mi całe pieniądze z komuni!!! Myśleliście, że skąd mają tyle kasy!? #!$%@? cały hajs z komuni, rozmienili na drobne żeby zmylić trop, usiedli na końcu tęczy i się wzajemnie tasują do tego garnka z monetami!! Pewnie jeszcze sobie łoniaki golą moją maszynką!!!! Jeszcze zanim miałem komunie to słyszałem, że podobno takie złodzieją są. Jak tylko zobaczyłem tęcze to wziąłem kija i od razu poszedłem #!$%@?ć któremuś, ale zanim znalazłem jej koniec to się zgubiłem w jakimś #!$%@? lesie, i rodzicom strachu napędziłem bo mnie musieli szukać do rana.
Od dwóch miesięcy skracam zarost maszynką do włosów i żyje w strachu, że ją też #!$%@?ą.
#pasta #pies #stary #zlodzieje #krasnoludy #leprikony
  • Odpowiedz