Wpis z mikrobloga

Przeciez obecny stan mety to takie gowno, ze az sie grac odechciewa. Probowalem kilkoma deckami i nawet z golda wyjsc nie moge xD a wbilem nieraz legende w tej obesranej grze.
Warrior - granie wszystkiego w pierwszych rundach byleby tylko zagrac, niewazne czy pod tempo czy nie, bo quest wynagradza kazdy misplay, maja tani removal i op synergie z bronmi
Paladyn - miliony bufow, nie da sie mawet trejdowac w early bo maja DS i buffy, do tego hero card ktory im robi gre, healing z libramu rowniez super xD
Warlock - co smieszne quest warlock wydaje sie silniejszy niz owl lock, bo o ile jeszcze temu drugiemu moge #!$%@? win condition rogalem albo mutanusem, to quest lockowi #!$%@? mozna zrobic xD healing do full po 2-3 razy na gre, dobry midgame dzieki gnollom/giantom, miliard removali. A wspomnialem o instalose przez fatigue z questa? Lol

A jak ktos powie ze jest inaczej to chyba sam gra jednym z deckow powyzej, elo

#hearthstone
  • 9
@SenegalMamWSercu: arena juz ograna, znudzilo mi sie po pierwszej „dwunastce” bo poczulem ze juz wiecej tam nie osiagne. Nie chodzi o granie windecki tylko brak balansu, bo obecnie istniej dobre, ciekawe decki np thief rogue, ktory nie nadaje sie do gry przez brak balansu w mecie.
@puszolxoxo
@SenegalMamWSercu

Ja, jak już pisałem nie miałem zbyt dobrego openingu, zrobiłem jakiegoś gówno big huntera I spokojnie dobiłem tym do do diamond 3. Ogólnie jak wejdzie delikatny nerf locka i palka to myślę, że nie będzie zła meta.

Warek jest zbyt łatwy do skontrowania żeby stanowił problem

### Custom Hunter3
# Class: Hunter
# Format: Standard
# Year of the Gryphon
#
# 2x (0) Devouring Swarm
# 1x (1) Carrion
@drivent: a juz nieaktualne, spialem dupe i wbilem legende po napisaniu tego posta, po prostu czasem beak cierpliwosci do tej gry ;) jak chcesz coachingu to zapraszam na bn ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)