Wpis z mikrobloga

@jaca_66: tylko pamiętaj, że Oskar scrum master też może sobie odpocząć przez święta i w nowym roku ze wzmożoną siłą będzie pytał jak progres xD
  • Odpowiedz
@sartek: zdaje sobie z tego sprawę dlatego może wlecieć wypowiedzenie z miesięcznym okresem wypowiedzenia, ale przynajmniej będę mieć rok w CV!


@jaca_66: Kariera zawodowa w iteracjach, oby tylko wytrzymać rok bo tak ładniej w CV i można już szukać czegoś nowego, każdy SM to doceni! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sartek: to weź idz do roboty gdzie deadline masz z.gory i Sprinty służą jedynie jako wywieranie presji pośpiechu, zobaczymy jak długo porobisz, pewnie do emerytury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sartek: to weź idz do roboty gdzie deadline masz z.gory i Sprinty służą jedynie jako wywieranie presji pośpiechu, zobaczymy jak długo porobisz, pewnie do emerytury ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jaca_66: Hah, no wiem, wiem, sam właśnie byłem blisko drugiego wpisu poniżej roku w CV (a najdłużej to i tak półtora roku), ale jednak zostaję :)

@sartek: Ty chyba nie czytałeś jego poprzednich
  • Odpowiedz
@thority: w styczniu prawdopodobnie wleci wypowiedzenie, na uop mam miesięczny okres wypo, bede mieć rok w CV jakoś lepiej to będzie wyglądać, a jeżeli chodzi o robotę to za #!$%@? już nie pójdę w Developerke i Sprinty, a raczej w posadę w stylu Administrator Jira, Access Manager coś gdzie nie muszę #!$%@?ć
  • Odpowiedz