Wpis z mikrobloga

@CoJaToNieTY: powodzenia :D byłem w Tajlandii 3 tygodnie, jeśli szukacie klimatu backpackerskiego to obowiązkowo miejscowość Pai i droga śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak rozrywkowo to Phuket, no phi phi lub Bangkok :)
@Poldek0000: @blindmarten: może jakiś tag założę, ale dużo mirków jest w Tajce więc nie wiem czy jest sens, jak coś będę wołać
@Szeregowy_Krasulak: Polka, ona jechała wtedy pracować zdalnie z Gruzji, wróciła wczoraj do PL i dzisiaj lecimy już z Berlina.

Ogólnie też trochę przygód za nami, a dopiero początek, więc może coś więcej później wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirko_blacharz_cukiernik: Liczmy że na luźno 9-10 koła PLN na ten moment, większa część mojej odprawy z pracy którą zakończyłem w listopadzie. Ogólnie to coś tam obecnie zarabiam na giełdzie a oprócz tego będę szukać jakiś zdalnych prac jak już zacznie mi się nudzić. No i wiadomo, giełda to loteria więc mogę coś zarobić albo stracić, ogólnie mam odłożone dużo więcej ale nie chce tego ruszać, no ale jak będzie trzeba awaryjnie
@lukasdro: Pai. Północna Tajlandia. Jedziesz 130 km od Chiang Mai. Trasa ma podobno 1864 zakrętów i znaki ostrzegawcze o możliwych trudnościach lokomocyjnych ! :D i to jest prawda, bo jadąc na stopa musiałem zatrzymać kierowcę i zacząłem wymiotować na środku drogi. Nie polecam! Samo miejsce mega klimatyczne, tanie i spokojnie można tu zostać na kilka dni ;)