Wpis z mikrobloga

@JPNyygaa: W tych czasach gry i filmy tworzone są praktycznie generatorami, gotowymi schematami, losowymi assetami, tabelkami z exela, wpływami poprawności politycznej... gra od gry różni się tylko skórką a hype bierze się z manipulacji ludzi odpowiedzialnych za agresywny zarobek a producenci gier nie słuchają graczy. To rak tych czasów. (,) (BTW Cymbergaj by wyszedł gdyby nie rzucili się na głębokie niezbadane wody typu DX12 i SSE4.1/2 a
@JPNyygaa: Bądźmy przez chwilę realistami: cyberbungabunga miał fenomenalny marketing, który dosięgnął ludzi spoza CDPR, a nawet spoza ludzi którzy grali w gry CDPR, ale nie wiedzieli że grają (np. wiedź nim). CDPR myśłał, że da radę ogarnąć cały rynek jako Chrystus Narodów, ale się przeliczył. Główna wina jest po stronie inwestorów, którzy koniecznie chcieli mieć grę milion% i milion$ i dajcie piniondze. No to się przeliczyli, bo nagle janusze cedepu ogarnęli,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JPNyygaa: KM bazuja na grze sprzed 20 lat której sukces i sława opiera sie na mechanikach, a nie marketingu. I same wykorzystują to co było dobre dalej to rozszerzając i wprowadzając poprawki tam gdzie bylo cos gorzej, np upraszaczajac nauke dot polowania, sprawiajac ze bycie czeladnikiem jest ogarniete fair, itd. Podwojna mechanika stat i inne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
kroniki myrtany są za 0 złotych i są po prostu modem do gry


@Tasde: wczoraj trochę grałem i tak sobie pomyślałem, że gdyby była wersja darmowa i dobrowolna płatna, to bez wahania zapłaciłbym te 40 zł. Gra się świetnie. Nie wiem czy to sama gra jest taka dobra, czy to może moje przywiązanie do Gothica, ale wiem już co będę robił przez kolejne dni.
W to grają głównie fani


@Variv: w cyberpunka grają fani gier cd projektu np. fani wiedźmina 3 i co?

@Prezydent_Polski Ale to zupełnie co innego. Cp2077 jest pierwszą gra tego typu CDPR.
Gothic już sam w sobie jest grą dla miłośników. To nie jest grą dla mainstimu jak w3 czy cp. Kroniki to taki gothic więc naturalnie, że w to będą grać tylko fani. A w w3 czy cp graja też
@JPNyygaa: Jesli ktos gra w Gothika to i tak jego próg akceptacji czegokolwiek jest wysoki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@loczyn Racja. Ja jeszcze grywam w gry Bethesdy. To już w ogóle jestem tolerancyjny ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Choć Elex mnie jakoś nie ciągnie szczerze mówiąc.
A w w3 czy cp graja też zwyki często niedzieli gracze.


@Variv: Zgoda. I kto twoim zdaniem zawyża oceny cyberpunka? Fani cd projektu czy niedzielni gracze?

@Prezydent_Polski Zawyża? Nikt. Oceny są zniżone głównie przez stan techniczny (na PC, bo konsolowe wersję to w ogóle porażka)
Zawyża? Nikt. Oceny są zniżone głównie przez stan techniczny (na PC, bo konsolowe wersję to w ogóle porażka)


@Variv: To zapytam inaczej. Czy, jeśli choć wiemy, że tak nie jest, cp2077 miałby idealny stan techniczny (znaczy zero bugów, glithcy i crashy) ale przedstawiał taki sam gameplay jak dziś, to jaka według Ciebie ocena byłaby adekwatna?