Wpis z mikrobloga

Hej jako że zmieniam swojego #laptop Dell G5 (wersja z i5-8750H , 8GB , GTX1050) na Surface Pro7 ze względu na to , że będe mógł robić notatki na studiach i ogólnie mobilniejszy , z racji tego że nie ma tam jako takiej karty graficznej będe mógł grać tylko w #indie

Moje pytanie czy Gothic dla osoby która lubi RPG będzie dobrym pomysłem czy lepiej poczekać na Remaster? Drugie pytanie , jakie gry polecicie? Tylko prosze bez #strategie , bo mam pełno ;)

PS: Laptopa chętnie sprzedam za 2k cebulionów + wysyłka (na gwarancji jeszcze pół roku)

#pomocy #gry #pc #laptopy #gaming #sprzedam
Pobierz
źródło: comment_16395245823JfTB2iDKDA7N6VnEpz7gn.jpg
  • 4
@Kordus nie wiem czy to ma znaczenie ale Nanocell 49 cali którego też chcę sprzedać , jak masz kogoś z OLEDEM 55-65 120Hz w dobrej cenie wiesz do kogo pisać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kordianyt: Mam 55 też nanocell, możesz mi powiedzieć, jak u Ciebie z obrazem? Chodzi mi o ustawienia. Porównuje obraz kilkunastoletnim grundigiem, i mam na nim lepsze kolory\barwy, ten nanocell jest bardzo ciemny, tzn ciemne obszary sa mega ciemne.
Ustawiales go jakos? Jesli tak to co ustawiles i jak?

Ostatnio przy blackfriday byly promocje na oledy, niektore nawet spoko.
@Kordus wiem ale nie miałem pieniędzy , wrócę ze szkoły to ci zdjęcie wyślę , co do Nanocella:
+cena
+Hdmi.21
+120Hz
+pilot LG , nie pamietam jak nazywa się ta funkcja ze sterujesz jak myszką
Ogolnie w skali od 1-10 telewizor dostaje odemnie 8 , byloby 10 gdyby byl OLEDEM

-wieczorem/noca wypala oczy przy dluzszym uzytkowaniu