Wpis z mikrobloga

i5 4670K, 8GB, GTX970 i cały czas "Wypłaszczył się" nawet na LOW (chociaż czasem w low chwilę pochodzi).
Komp za słaby czy ki uj???? (na High też śmiga wg mnie ok ale się wyjebuje szybko).
#gry #cyberpunk2077
  • 13
@sl1der: No za mocny to nie jest. 8gb ramu to malutko, procek tez nie najnowszy. Karta na low powinna pociągnąć w tych 30-40fpsach wiec w miarę ok
wszystko działało póki co, tylko Cp2077 problem


@sl1der: nie zrozumiałeś mnie, bez urazy ale jest tu taki jeden cipek i on uważa, że jak na kompa nie wydasz 20k tak jak on to to jest złom. Wg mnie nie masz najgorszego kompa, ale optymalizacja CP pozostawia wiele do życzenia. Jeśli mogę coś doradzić to przeinstaluj (czysta instalka) sterowniki do karty graficznej, zaktualizuj windowsa i zobacz wtedy. No i może spróbuj obniżyć
@sl1der: Czy posiadasz chociaż kilkanaście GB wolnego na partycji systemowej? Bo to może być przyczyną.
Do tego nie wiem, czy na CPU 4/4 jak Twój też crashe nie występują.
Czy posiadasz chociaż kilkanaście GB wolnego na partycji systemowej?


@deton24: Miejsce na SSD jest. Z tego co czytałem to rzeczywiście może być winny proc (brak jakieś tam zgodności) lub mało ram. Tak niedopracowanej gry dawno nie widziałem. GTAV już leżało z optymalizacją ale ten CP to klapa kompletna.
@sl1der: Na i5 3570k, 16 gb ramu i GTX970 gra też mi działała na low, chociaż bylo to z 8 miesięcy temu. Po zakupie legiona z RTX 3060 nagle gra stała się płynna na Ultra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety, gigantyczna przepaść w jakości.