Wpis z mikrobloga

@Adolf_Dolas: odwilż panie idzie ale weź te raczki i masz problem z głowy. Serio nie rozumiem pytań o wyposażenie, jest śnieg biorę rączki i tyle. Nawet jeśli ich nie użyje to głowa spokojna że są. Już przy Kamieńczyku mogą Ci się przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie jest śnieg, niżej ciepło a wyżej minus.
@mat_pl: kwestia tego czy kupować czy nie, zimą góry widziałem tylko na nartach nigdy nie chodziłem. Chce sie po prostu przejść z różowym i zastanawiam sie czy tacy niedzielni spacerowicze mogą sie tam bezpiecznie bez przygotowania wybrać
@Adolf_Dolas: a zamierzasz jeszcze się wybrać zima na szlak ? Jest tak to kupuj i się nie zastanawiaj, ja przez 7 lat użyłem może 2 razy w Karkonoszach, za to różowa jak tylko jest śnieg zakłada i lata. Jak wyżej już pisałem wolę je zawsze mieć niż potem żałować że nie zabrałem
@Adolf_Dolas: Myślę, że skoro chcesz wędrować aż pod śnieżne kotły, wypada zacząć od dzisiejszego komunikatu GOPR Karkonosze:

"W szczytowych partiach Karkonoszy temperatura w ciągu dnia od -2 do 2 st. C
Wiatr z kierunków zachodnich słaby, w porywach umiarkowany – obniża temperaturę odczuwalną!
Zachmurzenie pełne i mgła, widzialność ograniczona.
W ciągu dnia przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem.
Ciśnienie 844 hPa i rośnie.
Na szlakach od 10 do 30 cm