Wpis z mikrobloga

#elektryka #elektryk #remont #instalacjaelektryczna #elektrykapradnietyka

Mam problem z mieszkaniu, podczas odbioru nie zauważyłem że źle działa wyłącznik światła w sypialni. Problem polega na tym że jeżeli w łazience jest włączone światło to w sypialni mogę zgasić lub zapalić światło. Jeżeli w łazience zgaszę światło automatycznie tracę światło również w sypialni i nie mogę go załączyć. Nie znam się na elektryce ale coś mi mówi że jest źle wykonany mostek lub brakuje jednego obwodu który by zasilał kontakt podczas wyłączonej łazienki. Dla osoby która mi pomoże z tym i zacznie działać (bez kucia i przeciągania kabli) włącznik w sypialni stawiam pizzę/kebaba do 50zł.

Link do zdjęć
https://drive.google.com/drive/folders/1C2mN9F1yoxSGMe8VGJjUTRzKiSDBsWZj?usp=sharing
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silikon: Włącznik od wentylacji jest niżej - pod włącznikiem do światła w łazience. Jak światło w łazience jest zapalone to wentylator ma dwa tryby - zmieniam te tryby (low - high) właśnie tym włącznikiem od wentylacji. Jeżeli światło jest wyłączone w łazience, wentylator w ogóle nie działa i nie można go uruchomić.
  • Odpowiedz