Wpis z mikrobloga

Robił ktoś treningi z Garmin Coach? Chciałem sobie z ciekawości zrobić do półmaratonu warszawskiego, ale po drodze jest np połówka w Wiązownej miesiąc wcześniej, jakiś bieg sylwestrowy na dychę. Wie ktoś jak to wygląda - czy jak ominę trening który będę mial wyznaczony na dzień innego startu to bardzo zaburza plan? Albo jeśli wpadnie w piątek przed niedzielnym startem ciężki trening z planu i go zleję? Można jakoś wrócić do ominiętego treningu? Bo nie wiem czy jest sens w ogóle zaczynać jak wiem, że i tak nie będę się tego ściśle trzymał. Jak mam rozpisany trening to mogę sobie dodać kilka km do dłuższego biegu weekendowego i przetruchtać tę połówkę, a nie wiem jak to będzie w apce.

#bieganie #garmin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pies_mnie_rucha_jak_sram: On ocenia treningi według jakiegoś sobie znanego algorytmu i dostosowuje Ci kolejne. Masz taki wskaźnik, jak bardzo realny jest Twój cel. I jak robisz treningi mocniejsze, niż każe trener i ogarniasz, to wskaźnik rośnie. Jak odpuszczasz, to maleje. Masz możliwość ominięcia treningu (jak na przykład chcesz coś własnego). Można po prostu go nie zrobić, można też kliknąć "pomiń" (chociaż tego nie robiłem. Nie podoba mi się w tym narzędziu,
  • Odpowiedz