Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że większość osób wykształconych i inteligentnych które znam są zaszczepieni, a wszyscy antyszczepionkowcy to osoby które wierzą w tarota, nibiru planetę x i globalne spiski?
Jak to jest, że znaleziska na głównej wrzucane przez antyszczepów to w większości kompletne bzdury (czyt. dziwne strony wrzucające dowody anegdotyczne lub w najlepszym przypadku analizy zrobione przez anonów na jakichś wordpressowych blogach)?
Czemu lekarze, którzy według wykopków są albo przeciwnikami szczepień, albo sami uczestniczą w spisku - mają współczynnik zaszczepień 93%?

Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #szczepienia #szury #covid19
a665321 - Jak to jest, że większość osób wykształconych i inteligentnych które znam s...

źródło: comment_16394789374q0gvM2TOWldRzEvQW1oOQ.jpg

Pobierz
  • 17
A co te twoje intelektualne elity mówią o utajnieniu wyników badań na 55 lat? xD


@TestoSynth: xD widzę że z ciebie taka intelektualna elita, że nawet nie doczytałeś że chodzi o dostarczenie 400 tysięcy stron dokumentów przez zespół składający się z 10 osób który zajmuje się też innymi takimi wnioskami, więc ocenili swoje możliwości na publikacje 500 stron materiału co miesiąc
@boubobobobou: co konkretnie?
1. załączyłem wykres, niższe wykształcenie to wyższy poziom szurostwa
2. proponuje wejsc na główną i zobaczyć udział stron wiarygodnych do stron które istnieją od roku
3. dałem konkretny procent zaszczepionych lekarzy, podesłać źródło?
Jak to jest, że większość osób wykształconych i inteligentnych które znam są zaszczepieni, a wszyscy antyszczepionkowcy to osoby które wierzą w tarota, nibiru planetę x i globalne spiski?


@a665321: @Haramb3: Oczywiście, że użył (nie twierdzę, żeby było jasne, że to był jego jedyny argument, bo juz widzę, że taką narrację szykujecie):

"Jak to jest, że większość osób wykształconych i inteligentnych które znam są zaszczepieni, a wszyscy antyszczepionkowcy to osoby które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boubobobobou: oczywiście, że nie jest to dowód anegdotyczny, bo niczego nie próbuje tym dowodzić. Najwyraźniej niezaszczepieni których zna, to patologiczni spiskowcy.

nie twierdzę, żeby było jasne, że to był jego jedyny argument, bo juz widzę, że taką narrację szykujecie)


Narrację to może szykować twój wujek z PiSu, łgarzu
@Haramb3: Jak to nie próbuje tym nic dowodzić? Przecież o tym jest jego wpis. Próbuje w nim udowodnić, że osoby wykształcone (co jest kolejnym chwytem erystyczynym - powołaniem się na autorytet)) są zwolennikami szczepień a szury to osoby z niskim wykształceniem.

I kolejny chwyt erystyczny, czyli obrażanie adwersarza:
" Narrację to może szykować twój wujek z PiSu, łgarzu "

()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boubobobobou:

(nie twierdzę, żeby było jasne, że to był jego jedyny argument, bo juz widzę, że taką narrację szykujecie)


Zarzucenie rozmówcy uczestniczenia w bliżej nieokreślonej grupie, której działania są planowane i na pewno niecne.

Manipulancie jeden. Zdolności dyskusyjne masz po wujku z samorządowej pipidówy?
Zarzucenie rozmówcy uczestniczenia w bliżej nieokreślonej grupie, której działania są planowane i na pewno niecne.


@Haramb3: Kolejny raz wyciągasz mylne wnioski. Jaka grupa? Pisałem o waszej dwójce, bo zaczynacie się właśnie w taki sposób wypowiadać. LOL

Czyli co, terez zmieniasz temat? (kolejny chwyt erystyczny)

Nawet nie wiem, czemu o tym dyskutujemy XDDDD - zwróciłem tylko uwagę, że autor sam robi to, co zarzuca innym - nic więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boubobobobou:

Kolejny raz wyciągasz mylne wnioski. Jaka grupa? Pisałem o waszej dwójce, bo zaczynacie się właśnie w taki sposób wypowiadać. LOL


EL O EL LOOOL

(nie twierdzę, żeby było jasne, że to był jego jedyny argument, bo juz widzę, że taką narrację szykujecie)


Szykujecie - słowo mające zasugerować, że w jakikolwiek sposób współpracujemy, a dokładniej coś planujemy, czyli że zamierzamy wprowadzić w życie jakieś skoordynowane działania.

Czyli co, terez zmieniasz temat?
@a665321: po prostu jestes madrzejszy od tych glupich ludzi, ktorzy swoja glupota stwarzaja dla Ciebie zagrozenie. Dla bezpieczenstwa ogolu lepiej byloby usunac tych antyszczepionkowych glupcow, na poczatek z zycia spolecznego a pozniej kto wie. Zawsze moga wyjechac przeciez za granice, co nie? A w kraju zostana tylko chetni do przedluzania certyfikatu co 3 miesiace i do konca zycia bedziemy nosili maseczki, najlepiej tez na swiezym powietrzu. I bedziemy sie smiac z
Próbuje w nim udowodnić, że osoby wykształcone (co jest kolejnym chwytem erystyczynym - powołaniem się na autorytet)) są zwolennikami szczepień a szury to osoby z niskim wykształceniem.


@boubobobobou:
1. nie próbuję udowodnić, tylko udowodniłem, załączając wykres.
2. opisuje własne obserwacje środowiska, pokazując jak wygląda archetyp szura
3. powołałem się na autorytet przy odsetku zaszczepionych wśród lekarzy, natomiast jest to argument merytoryczny
Dla bezpieczenstwa ogolu lepiej byloby usunac tych antyszczepionkowych glupcow, na poczatek z zycia spolecznego a pozniej kto wie. Zawsze moga wyjechac przeciez za granice, co nie?


@Arbuzbezpestkowy: po prostu wystarczy moderować to co piszą na wykopie
1. nie próbuję udowodnić, tylko udowodniłem, załączając wykres.


@a665321: Nie negowałem tego.

2. opisuje własne obserwacje środowiska, pokazując jak wygląda archetyp szura

To jest dokładnie dowód anegdotyczny

3. powołałem się na autorytet przy odsetku zaszczepionych wśród lekarzy, natomiast jest to argument merytoryczny


@a665321: Oczywiście nie jest - jest to chwyt erystyczny, nic więcej.