Wpis z mikrobloga

Mam u siebie w mieszkaniu problem z różnicą ciśnień prawdopodobnie. Słychać jak ciagnie powietrze z klatki zza drzwi wejściowych i przy oknach. Dodatkowo jak otwieram drzwi/okno to czuć jak je „wciaga” i wtedy szum powietrza ustaje. Ogólnie #!$%@? mnie to niemiłosiernie bo brzmi jakbym miał cały czas klimatyzacje odpalona xD Mam dwa wyjscia na wentylacje w kuchni i jedno w łazience, jak je zakleje to tez naprawia problem, ale wtedy zajebista wilgoć mi się zbiera na oknach. Ktoś jest w stanie po tym opisie ogarnąć co mi się dzieje w mieszkaniu i jak to naprawić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wentylacja #pytaniedoeksperta #budownictwo #mieszkanie
  • 13
Ja tak miałem. Rozszczelnienie okien pomogło. Na boku okien są takie śrubki do regulacji docisku. Lekko porozszelniaj. U mnie dodatkowo wiało zimnym powietrzem z kratek w łazience i kiblu
@wudoef: Jesli masz w budynku wentylacje mechaniczną to możliwe, że jakiś sąsiad pozamykał kratki/nawiewniki i u Ciebie robi się duże podciśnienie. Zgłosić do administracji, niech przejdą po mieszkaniach i sprawdzą czy u wszystkich ciągnie równo