Wpis z mikrobloga

  • 145
@jasmina-grygiel walą taką cenę, bo nie chce im się jechać do takiej roboty/mają inne już umówione, może lepsze. Rzuca cenę zaporową, a jak się zgodzisz to przyjedzie, za tyle to już się chce, ewentualnie umówiona robotę przesunie
  • Odpowiedz
@jasmina-grygiel: gość musi przyjechać do ciebie swoim busem i wrócić od ciebie co już kosztuje go czas i paliwo jeśli mieszkasz w dużym mieście to być może nawet godzine w jedną godzinę w drugą plus godzina - dwie w pracy i już się robi pół dnia, od tego wszystkiego musi zapłacić zus podatki utrzymanie narzędzi, auta (czasem tez jakiś mechanik) w taki właśnie sposób rosną koszty pracy bo wszystko drozeje.
  • Odpowiedz
@Positano1: kurier jak przyjeżdża, to też traci czas. Bez przesady z tymi dwiema godzinami dojazdu. To są chore przeliczniki. Zapewne wykorzystują fakt, że zleceń mają za dużo i mogą sobie na to pozwolić.
@KSU666: taką ręczną spiralą nie udrożnisz porządnie, problem na pewno niedługo powróci. Hydraulicy mają specjalistyczny sprzęt z wymiennymi końcówkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@jasmina-grygiel: kurier przyjeżdża na cały rejon a nie specjalnie do Ciebie. Tak działa wolny rynek, dużo zleceń mało hydraulików ceny rosną. To na dłuższą metę powoduje wzrost ilości hydraulików bo ludzie widzą że są w tym pieniądze i cena spada ;)
  • Odpowiedz
@jasmina-grygiel: nie no kurier ma taką robotę w której w zasadzie tylko jezdzi od adresu do adresu, a nie jedzie tylko do Ciebie z centrali z jedną paczką, porównaj sobie ceny kuriera za paletę, i zadzwoń do specycji żeby przewieźli Ci palete. Też powiesz że ich #!$%@?ło bo chcą 600, a nie 120 jak kurier?

Tak samo elektryk nie przyjedzie do Ciebie przez pół miasta zrobić jednego gniazdka za ~70zl
  • Odpowiedz
@jasmina-grygiel:

taką ręczną spiralą nie udrożnisz porządnie, problem na pewno niedługo powróci. Hydraulicy mają specjalistyczny sprzęt z wymiennymi końcówkami.


Też tak myślałem i kupiłem sobie spiralkę jak mi odpływ w kuchni zapchało. Przepchałem tą spiralą z 4 lata temu? I elegancko do dziś, a sprzęt leży i czeka...
  • Odpowiedz
@jasmina-grygiel: ja prdl w dowolnej mrówce zestaw rurek pcv kosztuje od 15 do 30 złotych, nie mając zielonego pojęcia wymieniłem odpływ w 15 minut. Nawet ta spirala to od cholery męczenia więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jasmina-grygiel słuchaj, dla ciebie pół dnia to może być stówka, dla innego pięć. Nikt nie każe brać oferty a jak uważasz że drogo, możesz sama latac że spirala po mieście za 250..
  • Odpowiedz
@oguras: żadne pół dnia, wyobraźnia cię poniosła. Pogotowie hydrauliczne też zbiera sobie zlecenia jak kurier i jeździ po mieście. Wiesz, ile zarabia hydraulik? Bo po tych stawkach wnioskuję że z 20k na czysto miesięcznie mu wyjdzie i to przy 8h pracy 5 dni w tygodniu. Co do sąsiada, to on tego nie robił, tylko pożyczył spiralę
@Toszeron: może u ciebie rury są na wierzchu, ale u mnie odpływ
  • Odpowiedz
@jasmina-grygiel: Ja #!$%@? ten portal to juz naprawde #!$%@? do reszty, jak nie antyszczepy, foliarze, to jakies komusze zapedy i #!$%@? sie kto ile zarabia, moze powinnismy centralnie planowac jakie maja byc ceny nie? A jak to taki super biznes to dlaczego sama nie zostaniesz hydraulikiem, przeciez godzinka roboty i masz 500 zl
  • Odpowiedz