Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chciałbym zrobić prawko C+E oraz zostać zawodowym kierowcą. Bardzo lubię jeździć, sprawia mi to ogromną frajdę jak chyba nic innego ale boję się, że skończy się tak, że trafię do jakiegoś dziadtransu i nie będę mógł się uwolnić. Faktycznie jest tak źle jak mówią, że same dziadtransy i nie ma normalnych firm? #ciezarowka #kierowca #kierowcatira #zycietruckera #transport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b785e81a841e000b7deeb4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo mało prawdopodobne aby dobra firma chciała świeżaka, już pomijam całkiem fakt że dobre firmy wcale nie szukają kierowców bo po prostu nikt się nie chce z takiej zwalniać. Młodzi kierowcy bez doświadczenia są praktycznie skazani na pracę u dziada za najniższą na umowie a resztę pod stołem i módl się później żeby ci łaskawie chciał wypłacić tą "drugą część". złapiesz jakieś doświadczenie to się zwalniasz i szukasz w miarę
@mar111cin: ps. Może cię zdziwię ale są również dziad transy z dobrymi autami, ci o których wyżej wspomniałem to bardziej prywaciarze a są większe dziady z dobrymi autami ale wtedy ruchają cię na kase na każdym kroku, szukają byle powodu byle coś z wypłaty skubnąć i jeździsz tak za jakieś drobne ochłapy
@mar111cin: np z moich stron to będzie omega Pilzno. Auta nówki sztuki jeszcze zafoliowane stoją na parkingu i nikt nie chce tym jeździć bo nie płacą. Także nowe auta nie oznacza dobrą firmę.
@Tony76: to ja jestem z całkiem drugiego końca polski i serio jest to inny świat. Ci co na zachód jeżdżą, to nowe auta i bez oszczędności na autach.
W jednej firmie pracowałem pod samochodówką jeździli - nowe auta, wypłata bardzo ok i wszystko na papierze.
Inna firma, duża, nowe auta, płacą ok, tylko większość ukrainy.
Jak dziad się jakiś zdarzy, to wyjątek.
@mar111cin: a no chyba że tak, Podkarpacie to taki bastion dziad transów, jak ktoś chce normalną pracę to woli często sobie autem dojechać z 300+km niż na miejscu szukać