Wpis z mikrobloga

Wiele spraw z takimi niedorozwojami ma drugie dno. Może z 13-latka z gg nie da rady się umówić, ale takie chęci nie zrodziły się pod wpływem chwili. W ich środowisku często jest małe rodzeństwo, kuzynostwo itd


@nicnieslyszalam: tylko mi powiedz co ma to co piszesz, do tego, co goście robią na swoim kanale? Ułomów powinni pilnować ich rodzice, a jak oni także są niedorozwinięci, albo nie mają wystarczająco czasu na sprawowanie
  • Odpowiedz
@Zrobiony_bobr: Ma to do tego to, ze każdy z tych mężczyzn to nie jest niegroźny głupek, a potencjalny gwalciciel i zbok, który powinien zostać leczony/izolowany. Owszem, trzeba usuwać takie problemy w zarodku, ale jak widać z jakichś powodów oni dalej istnieją. Ułomów powinni pilnować rodzice? Ci faceci istnieją normalnie w społeczeństwie, nie są niepełnosprawni i pod czyjaś opieka, bo inaczej na tym spotkaniu by ich nie było. Coś nie działa.
Jeśli
  • Odpowiedz
Ma to do tego to, ze każdy z tych mężczyzn to nie jest niegroźny głupek, a potencjalny gwalciciel i zbok


@nicnieslyszalam: no pewnie, może każdy kto ma penisa to potencjalny gwałciciel i zbok xDD

Poczytaj sobie o sposobach działania prawdziwych przestępców seksualnych, żaden z nich się w jakieś durne czaty- gdzie zostawia po sobie ogrom danych- nie bawi. Zazwyczaj tacy delikwenci poszukując ofiary wybierają osobę ze swojego otoczenia z którymi nie
  • Odpowiedz
i jeszcze bym zapomniał:

Jeśli akcja ma pozytywny skutek, a jak widać ma, to zawsze warto. Nikt im nie niszczy życia, niszczą je sobie sami.


@nicnieslyszalam: akcja ma #!$%@? skutek, bo promuje szeryfowanie pod pretekstem ratowania biednych dzieci. Frustraci znaleźli sobie zabawę i jeszcze chcą, żeby ludzie im się zrzucali na ich "hobby"
Także #!$%@?ć ich prądem
  • Odpowiedz
@Zrobiony_bobr: czy uważasz, ze ktoś kto gwałci własne dziecko, siostrzenice czy siostre to ‚malo prawdziwy przestępca seksualny’? Wśród tych bidokow ciemniokow więcej niż połowa z nich ma recydywę za gwalty. Przyda się kazdemu z nich przynajmniej dozór i leczenie. Od jakiegoś czasu przeglądam takie kanały i co z tego wszystkiego wynika. Jak pisałam wyżej, miałam taki przypadek w bardzo bliskim otoczeniu i koleś ma recydywę i najmniej 6 lat odsiadki. Gdyby
  • Odpowiedz
czy uważasz, ze ktoś kto gwałci własne dziecko, siostrzenice czy siostre to ‚malo prawdziwy przestępca seksualny’?


@nicnieslyszalam: piękny atak na chochoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przytaczasz jakiś przykład z dupy z którym nie mam się jak zapoznać i próbujesz postawić tezę jakobym bronił osoby przytoczonej w Twojej historii. Może ten człowiek nie był nie tylko niedorozwinięty, ale także przejawiał zachowania psychopatyczne? Wiesz jakie diagnozy postawili specjaliści? Pewnie
  • Odpowiedz