Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos: o shit! Złapali groźnego przestępcę xDD Przecież od takiego typa dałby radę uciec nawet niemowlak, jeżeli faktycznie pisał z jakimiś dziewczynami poniżej 16 roku życia, to pewnie jakieś gimbusiary sobie z autysty jaja robiły :DD
Pisał z kilkoma, bo pewnie jedna psiapsióła drugiej podrzucała kontakt i później robiły sobie zwały z przegrywa na przerwie w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jeszcze to określenie "dziewczynki", no
@Ksemidesdelos: spojrzałem pobieżnie na kilka filmików i jak dla mnie to łapią samych niegroźnych przychlastów. Jak możesz to zapodaj linka do jakiegoś konkretnego typa, po którym widać, że jest niebezpieczny.
Od jakiegoś czasu mam ochotę na ustawkę z takim pseudo-łowcą, bo w moim mniemaniu to jacyś #!$%@? frustraci, którzy znaleźli sobie pretekst do poczucia się kimś lepszym, a tak naprawdę gówno robią i tylko niszczą życie jakimś niedorozwojom. Jak tak bardzo
@Zrobiony_bobr: rozwiązaniem zagadki jest to że mądrzejszego od siebie nie złapią, a to zwykłe sebki, więc niżej są już tylko upośledzeni. Stosują prowokacyjne zagrywki gdzie wysyłają zdjęcie kształtnej dziewczyny, najpierw podają jakiś legalny wiek, najpewniej 15 lub 16 i nakręcają klienta zaczynając temat seksu. Później pojawia się magiczna formułka: "tak naprawdę mam 11 - 14 lat, przeszkadza ci to?". Oczywiście taki upośledzony mężczyzna nie ma pojęcia o granicy legalności, więc umawia
@Ksemidesdelos jakas nowa ekipa na wzór debili z ecpu czy jak to się tam pisze ?xD na serio jakis sąd jest w stanie wydać wyrok w sprawie gdzie jedynym dowodem jest rozmowa dwóch dorosłych facetów (w tym jednego udawajacego dziewczynkę)?xD w #!$%@? powinni takich samozwańczych #!$%@? zamykać
@Zrobiony_bobr: Wiele spraw z takimi niedorozwojami ma drugie dno. Może z 13-latka z gg nie da rady się umówić, ale takie chęci nie zrodziły się pod wpływem chwili. W ich środowisku często jest małe rodzeństwo, kuzynostwo itd i oni padają ofiarami już faktycznymi.
Raptem miesiąc temu z kawałkiem złapano tak mojego pracownika. Facet ułom, ale wykonuje prosta prace fizyczna, z równie cofnięta kobieta ma upośledzone dziecko, bo tacy ludzie tez się