Wpis z mikrobloga

Adwentowe #rozdajo 12/24

Dzisiejszą nagroda: mydełko z listkiem z konopi siewnych, które niedługo będzie dostępne w naszym sklepie.

Dobra wiem, że jest już kolejny dzień i trochę jestem spóźniony, ale to nie moja wina! Przeglądałem olx dzisiaj o 17-18 i znalazłem fajny zestaw kina domowego za 1/10 ceny. Szybki telefon i kupuje z odbiorem o 19. Jak wróciłem do domu to zacząłem rozkładać zestaw, małe przemeblowanie, układanie kabli i patrzę, a tu po 24...

#wykopjointclub
Dyspenseria - Adwentowe #rozdajo 12/24

Dzisiejszą nagroda: mydełko z listkiem z ko...

źródło: comment_1639353154da17xd90WOHk0CLqnj9KHa.jpg

Pobierz
  • 14
@Palexpres: Hmm nie widziałem tego wpisu, ciekawe. Możliwe, ze pojawi się certyfikat jakości od izby konopnej plus mocna edukacja. Miałem tym kierować, ale brak czasu, ale z osoba, która prowadzi ten ''projekt'' to w sumie mam dobry kontakt.
@Palexpres: Wiesz co ja byłem za 5 wymaganiami na razie. Badanie suszu, prawidłowa nazwa oraz stężenie na opakowaniu oraz kraj pochodzenia i na koniec jakość czy nie płukany itp. Chociaż to ostatnie to nie wiem czy da się sprawdzić. Wtedy na opakowaniu możesz umieścić znaczek jakości izby. To taki plan wstępny. Wiesz małymi kroczkami do przodu.
@Palexpres: Moim zdaniem branża konopna w tym momencie tnie gałąź na której siedzi. Ja czy ty chcemy stworzyć sklep na lata, wyrobić jakąś markę. Dużo osób chce jak najszybciej zarobić parę groszy, jak najmniejszym kosztem. Wiesz u mnie prawie 90% to stali klienci, to o czym świadczy.